BREAKING NEWS

Belind Këlliçi lë sot mandatin, çfarë ndodhi me deputetin e PD-së

Belind Këlliçi lë sot mandatin, çfarë ndodhi me
x
BREAKING NEWS

“Këtu po bëhet loja e Vuçiçit”/ Deputeti demokrat reagon ashpër ndaj propozimit të Ramës për kreun e SHISH: Është në dëm të Kosovës, po jepet një mesazh...

“Këtu po bëhet loja e Vuçiçit”/ Deputeti
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, dyshohet për viktima

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, dyshohet për
x
BREAKING NEWS

KAS i dha goditjen e fuqishme pak minuta më parë, reagon 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berisha: Ja kush ka dhënë urdhër

KAS i dha goditjen e fuqishme pak minuta më parë, reagon
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa rrëfen pazaret e fshehta: Ja si Fatos Nano ia dha fitoren Sali Berishës më 22 mars 1992, puçi që bënë me ndihmën e Ramiz Alisë dhe roli sekret i CIA që tronditi politikën

Muharrem Xhafa rrëfen pazaret e fshehta: Ja si Fatos Nano ia dha fitoren
x
BREAKING NEWS

Kaq ishte 'lufta'! KAS merr vendimin përfundimtar: Ja kush do e udhëheqë PD-në në zgjedhjet e 14 majit. Publikohet DOKUMENTI

Kaq ishte 'lufta'! KAS merr vendimin përfundimtar: Ja kush do e
x
BREAKING NEWS

Gërdeci/ Gjykata e Posaçme jep vendimin për Fatmir Mediun

Gërdeci/ Gjykata e Posaçme jep vendimin për Fatmir Mediun
x
BREAKING NEWS

Nis seanca për Fatmir Mediun. Zbardhen kërkesat e SPAK dhe avokatëve

Nis seanca për Fatmir Mediun. Zbardhen kërkesat e SPAK dhe
x

Lifestyle

Çfarë thonë yjet për ju sot? Fundjavë pozitive, por duhet të merrni një vendim të rëndësishëm

Çfarë thonë yjet për ju sot? Fundjavë pozitive, por

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Kjo është një fundjavë e rëndësishme për ju, e karakterizuar nga guximi dhe vullneti për të luftuar. Nëse jeni të vendosur mes dy historive, ka ardhur koha për të marrë një vendim përfundimtar. Vendos një pikë.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Do të jetë një fundjavë në të cilën do të duhet të përpiqeni të zgjidhni një problem të vogël personal. Mos u shqetësoni nëse ndiheni veçanërisht të lodhur si fizikisht ashtu edhe mendërisht.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Fundjavë interesante, por ju përjetoni dyshime të forta veçanërisht nëse keni biznesin tuaj. Ju do të duhet të vazhdoni të besoni në veten tuaj dhe në idetë tuaja, të cilat do t'ju japin kënaqësi të madhe në të ardhmen.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Ata që kanë bizneset e tyre në këtë periudhë ka të ngjarë të jenë plotësisht përgjegjës për veprimet e tyre në vendin e punës. Prit. Ju do të arrini të kapërceni të gjitha pengesat.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Një fundjavë pozitive për të lindurit e kësaj shenje, që ju bën të hapeni me një person që mendoni se është pika juaj e referencës. Ditët në vijim do të jenë të favorshme.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Disa prej jush po përballen me sfida fizike, ndiheni të stresuar dhe nën presion. Mundohuni të relaksoheni dhe nëse është e mundur bëni një udhëtim, një udhëtim jashtë qytetit.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Muaji shkurt (pak afër) do të jetë i rëndësishëm për të kuptuar se në cilin drejtim po shkoni, si në punë ashtu edhe në dashuri. Është një moment në të cilin ka shumë dyshime, paqartësi dhe madje tensione, të cilat më pas do të duhet të çojnë në vendime përfundimtare dhe të detyrueshme.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Jini më pak kritikë dhe prekës, përndryshe mund të prishni marrëdhëniet sentimentale dhe miqësisë. Nëse duhet të bëni ndonjë kritikë, përpiquni të qëndroni deri të dielën. Përndryshe rrezikoni të dëmtoni.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Në këtë periudhë nuk keni paragjykime, pothuajse asnjëherë nuk dështoni të arrini qëllimet tuaja. Edhe pse nuk ke njohuri në të gjitha fushat, kërcesh pa frikë. Trim.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Nëse e doni vërtet familjen tuaj, mos e lini pas dore për punë, gjeni kohë për të qenë me partnerin dhe fëmijët tuaj, madje duke organizuar një udhëtim jashtë qytetit ose të paktën diçka ndryshe.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Gjëja më e rëndësishme që duhet të bëni është të gjeni energji të mirë psikofizike, sepse kohët e fundit ato kanë qenë paksa të rënda. Të jeni të sigurt, situata së shpejti do të ndryshojë për mirë.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Fundjavë interesante por edhe e lodhshme. Me pak fjalë, në përputhje me javën e punës që sapo ka përfunduar. Kthesa po vjen, veçanërisht për ata që u ndanë ose përjetuan një krizë të fortë dashurie në janar.