BREAKING NEWS

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po hetojnë dosjen e plotë të “McGonigal” në bashkëpunim me FBI, nga letër-porositë dhe informacionet me inteligjencën amerikane, deri tek marrja në pyetje në fshehtësi të plotë në Nju Jork...

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të marrin frenat e qeverisë pas largimit të Edi Ramës, çfarë pritet të ndodhë më 8 dhjetor, socialistët në ankth

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të
x
BREAKING NEWS

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron drejtësinë dhe vazhdon të mos zbatojë vendimin e gjykatës, pritet refuzimi i tretë ndaj agjentëve të BKH

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur dosjen “CEZ-DIA”, ja çfarë po ndodh brenda SPAK, Romeo Kara nxjerr prapaskenat e bujshme

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Evi Kokalarit: Ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes ‘Berisha’, ju tregoj një nga provat e DASH në dosjen e tij ‘non-grata’ dhe roli i Argitës duke përdorur Jamarbër Malltezin në korrupsion dhe pasurim nëpërmjet pushtetit

“Bomba” e Evi Kokalarit: Ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes
x
BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x

Lifestyle

"Fati do të jetë në anën tuaj...", njihuni me parashikimin e yjeve për ju

"Fati do të jetë në anën tuaj...", njihuni me

Dashi

Të hënën dita do të ndahet në dy pjesë do të nisë mbarë, por gjithçka mund të “përkeqësohet” së shpejti. E enjtja dhe e premtja do të jenë të nënshtruara. Prandaj, përpiquni të kurseni pak energji për ditët e këqija që vijnë.

Demi

Të hënën përpiquni të vlerësoni mirë situatat përpara se të veproni, përpara se të bëni lëvizjen tuaj. Përkushtohuni me më shumë pasion dashurisë dhe partnerit tuaj gjatë orëve në vijim.

Binjakët

Të hënën, do të jetë shumë sfiduese për ju, por jo negative. Ajo që do ju shqetësojë do jetë puna por edhe situata sentimentale e cila duket se ka arritur në një pikë ngërçi. Mos u shqetësoni, gjatë fundjavës së ardhshme situata do të duket më e qartë dhe do të buzëqeshni sërish.

Gaforrja

Të hënën në orët e ardhshme përpiquni të planifikoni të ardhmen tuaj. Mos i lini pas dore situatat e rrezikshme. Në fakt mund të keni probleme si në dashuri ashtu edhe në punë.

Luani

Të hënën do ju pret një ditë e mrekullueshme si në punë ashtu edhe në dashuri. Kushtojini vëmendje vetëm situatave të rrezikshme që mund të lindin pak a shumë në mes të javës.

Virgjëresha

Të hënën një lajm i shkëlqyer si për punën ashtu edhe për dashurinë. Dita më e mirë sigurisht që do të jetë e mërkura, por në çdo rast çdo ditë e javës së ardhshme do të jetë e shkëlqyer. Për tu shijuar në maksimum.

Peshorja

Të hënën fati do të jetë vërtet në anën tuaj gjatë ditëve të ardhshme të kësaj jave të re. Kushtojini vëmendje vetëm ditës së martë dhe të mërkurës ku mund të keni disa probleme në dashuri. Kafshoni gjuhën nëse është e nevojshme.

Akrepi

Të hënën një javë pozitive po fillon. Gjërat do të shkojnë mirë sidomos gjatë fundjavës së ardhshme dhe veçanërisht të dielën. Më në fund buzëqeshja kthehet.

Shigjetari

Të hënën ju pret një ditë e qetë dhe e mirë. Por paqja nuk do të zgjasë shumë. Të martën dhe të mërkurën do të jenë në fakt dy ditë paksa negative si në punë ashtu edhe në dashuri. Një këshillë, shmangni nismat e panevojshme.

Bricjapi

Të hënën, po filloni një javë fantastike, ju presin shtatë ditë të jashtëzakonshme që i keni pritur prej kohësh. Për më tepër, Hëna dhe Venusi së shpejti do të hyjnë në shenjën tuaj dhe do t’ju bëjnë të fluturoni në dashuri.

Ujori

Të hënën dita do të jetë pozitive. Por mos u ndalni shumë në dafinat tuaja, qëndroni vigjilent. Megjithatë së shpejti Hëna do të hyjë në shenjën tuaj e cila do t’ju bëjë të përjetoni edhe një javë të shkëlqyer. Marrëdhëniet në çift janë të mira.

Peshqit

Të hënën në këtë ditë do të përjetoni faza pozitive dhe negative. Ditët në vijim do jenë më të mira nga pikëpamja e fatit ndërsa gjatë fundjavës mund të keni probleme. Nuk ka kuptim të humbisni kokën dhe të shkaktoni probleme.