BREAKING NEWS

Shqipëria nuk gjen qetësi / Plas arma në Elbasan, ekzekutohet një person në makinë

Shqipëria nuk gjen qetësi / Plas arma në Elbasan, ekzekutohet
x

Lifestyle

Fati do t’iu ‘trokasë në derë’/ Këto 4 shenja të horoskopit do të marrin një shpërblim financiar në ditët e ardhshme

Fati do t’iu ‘trokasë në derë’/ Këto 4

Dashi

Shpërblimet financiare lidhen me punën, biznesin dhe statusin shoqëror. Ata do të marrin një promovim, të mbyllin një marrëveshje të madhe ose të fillojnë një projekt që e kanë ëndërruar gjithmonë.

Akrepi

Në ditët e ardhshme, do të marrin një sukses “të parashikuar”. Do të kenë fat financiar në një fushë specifike dhe do të duhet të punojnë shumë për sukseset e tyre. Do të kenë mundësinë që kanë luftuar për ta patur për shumë kohë.

Bricjapi

Do të përmirësojnë jetën e tyre financiare falë përkushtimit. Do të shpërblehen përmes kthimit të investimeve të bëra disa kohë më parë dhe fatit në bastet e rëndësishme. Filloni të festoni, Bricjap!

Ujori

Sukseset në financa do të lidhen me fushën profesionale dhe do të shohin një biznes në të cilin kanë investuar prej kohësh. Do t’ju hapë dyert e profesionalizmit, dhe falë përkushtimin do të kenë fitime të mëdha. Përpjekjet do të vlerësohen dhe kjo do të jetë një forcë për të punuar më shumë.