BREAKING NEWS

Llallën e pret burgu, Spartak Ngjela: Mendonte se do fitonte luftën me Amerikën, ishte aq mendjelehtë. Shpëton vetëm nëse ikën në...

Llallën e pret burgu, Spartak Ngjela: Mendonte se do fitonte luftën me
x
BREAKING NEWS

SPAK lëshon urdhër arrestin për Adriatik Llallën, Policia bën lëvizjen e menjëhershme

SPAK lëshon urdhër arrestin për Adriatik Llallën, Policia
x
BREAKING NEWS

Fundoset Adriatik Llalla, REAGON për herë të parë ambasadorja Yuri Kim, paralajmëron aksion kundër zyrtarëve të korruptuar: Askush nuk është mbi ligjin!

Fundoset Adriatik Llalla, REAGON për herë të parë
x
BREAKING NEWS

Adriatik Llalla dënohet me burg, Frrok Çupi bën deklaratën e fortë dhe paralajmëron zhvillime: Drejtësia e re po vepron! E gjithë armata e punonjësve të drejtësisë ishte e lidhur me...

Adriatik Llalla dënohet me burg, Frrok Çupi bën
x
BREAKING NEWS

“Me kë do të fillojë SPAK-u?”/ Spartak Ngjela tregon kush e ka radhën pas Sali Berishës dhe paralajmëron ‘TËRMET’ në skenën politike shqiptare: Ky politikan është një model skizofrenik. Rama mund të detyrohet të...

“Me kë do të fillojë SPAK-u?”/ Spartak Ngjela tregon
x
BREAKING NEWS

Përfundon mbledhja e Këshillit të Ministrave, Ahmetaj zbulon vendimet marra

Përfundon mbledhja e Këshillit të Ministrave, Ahmetaj zbulon
x
BREAKING NEWS

“Adriatik Llalla, kurbani i parë i reformës në drejtësi”, Klodiana Lala zbulon informacione për vendndodhjen e ish-kryeprokurorit: Më kanë ardhur foto! Avokati paraqiti akt ekspertimin, vuan nga një sëmundje e…

“Adriatik Llalla, kurbani i parë i reformës në
x
BREAKING NEWS

Jepet vendimi përfundimtar, GJKKO dënon me burg Adriatik Llallën, ja çfarë ndodh nëse nuk paraqitet ish kryeprokurori pasi ka një javë që është larguar jashtë vendit

Jepet vendimi përfundimtar, GJKKO dënon me burg Adriatik Llallën,
x

Lifestyle

“Fati do trokasë në derën tuaj”, Meri Shehu ka një lajm të mirë për këtë shenjë të horoskopit

“Fati do trokasë në derën tuaj”, Meri Shehu ka

Astrologe Meri Shehu ka bërë parashikimin e ditës së hënë për të gjitha shenjat e horoskopit.

Dashi

Ju do keni fatin t’i paraprini nje kurthi ne jeten tuaj erotike dhe te vazhdoni me fuqishem duke shijuar apo duke rrezikuar por pa humbur.

Demi

Do jeni pak nervoz dhe do kerkoni me shume se duhet ne nje ambjent familjar. Kjo do shkaktoje disa probleme dhe sherre te cilat mund t’i shmangnit nese do ishit me te duruar.

Binjaket

Do gjeni nje rruge alternative per te mesuar te verteten apo per te shuar kurreshtjen ne lidhje me pamjen apo karakterin e fshehte te dikujt qe ju intereson.

Gaforrja

Ju do shpenzoni per te bere per vete dike qe ju pelqen apo per ta futur ne rrethin tuaj te veprimtarive. Ky mund te quhet nje mashtrim aktiv por me premisa zoteruese.

Luani

Thuhet se nuk keni shume fat ne dashuri. Por sot duhet qe do luftoni dhe do gjeni nje mirekuptim ne lidhjen tuaj megjithese nderhyrjet e kane bombarduar.

Virgjeresha

Po luftoni dhe vuani sa per dy. Logjika juaj nuk po i bindet me ndjenjave dhe trupi juaj eshte leshuar ne nje vuajtje ekstreme derisa te gjeni pergjigjen qe doni ne dashuri.

Peshorja

Nuk do ju trembi nje dashuri dhe as nje zjarr sado i bukur dhe i ngrohte te jete. Me sa duket keni vendosur ta kuptoni lumturine duke dashur veten.

Akrepi

Mund te bien sot perdet e nje maskimi qe ju kane bere qe te fshehin tiparet tuaja dhe zjarrin apo famen qe mund te keni konkretisht. Por e drejta nuk sjell gjithmone lumturi duke qene se ju kane prishur pune.

Shigjetari

Nuk mund te hidhni zjarrin dhe te fshihni doren e zjarrvensit shpirteror. Kjo do zbulohet dhe duhet te merrni masa te shpetoni dike qe do te digjet per ju.

Bricjapi

Per ju dita ka shume vrull energji por edhe nje clirim nga nje pasiguri ne lidhje me ndjenjat. Do perjetoni nje takim me shume nuanca romantike. Por edhe dikush nga ju do presi ne nje takim qe nuk do behet.

Ujori

E natyrshmja eshte e bukur dhe terheqese per ju sot. Por ju do donit dicka me te rafinuar dhe qe do bertiste me pak sidmos nese ka te beje me jeten erotike.

Peshqit

Do ju pelqente me shume ngjarja e bukur dhe e dhimbshme por me mesazhe se sa vete perjetimi i nje situate erotike. Kjo do te thote se artisi apo shpirti i artistit nuk gjen paqe.