BREAKING NEWS

"Hetim nëse ka kryer krime”/ Me arsenal armësh në shtëpi, zbardhen detaje të reja për arrestimin e zyrtarit të lartë në Elbasan, publikohet FOTOJA dhe EMRI. Dalin pamjet

"Hetim nëse ka kryer krime”/ Me arsenal armësh në
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Ndahet nga jeta kryetari i ish-të përndjekurve politikë, i biri jep lajmin e hidhur: Një muaj pasi kaloi Covid-19, pësoi komplikacion të rëndë në ...

E trishtë/ Ndahet nga jeta kryetari i ish-të përndjekurve
x
BREAKING NEWS

Italianët marrin përsipër ekspertizën për “21 Janarin”, prova e dëshmi të reja për 4 vrasjet, Berisha pritet të merret në pyetje nga prokurorët e SPAK

Italianët marrin përsipër ekspertizën për “21
x
BREAKING NEWS

Fati i Berishës në duart e Ndokës për zgjedhjet e 6 marsit, aleatët i kthejnë kurrizin, foltorja kundër bashkimit me LSI për mesazhin e keq të bllokut 700 mijë euro

Fati i Berishës në duart e Ndokës për zgjedhjet e 6 marsit,
x
BREAKING NEWS

SHBA prish planet e presidentit për të zaptuar Kushtetuesen, Yuri Kim vizitë blic në Gjykatën e Lartë para zgjedhjes së emrave të rinj

SHBA prish planet e presidentit për të zaptuar Kushtetuesen, Yuri Kim
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim mesazh të koduar Edi Ramës pas takimit me Lulzim Bashën: Zgjidh o Berishën o SHBA

Ambasadorja Kim mesazh të koduar Edi Ramës pas takimit me Lulzim
x
BREAKING NEWS

U propozua për 6 marsin / Sali Berishës i tërhiqet papritur nga gara kandidati i njohur, ja çfarë ka ndodhur

U propozua për 6 marsin / Sali Berishës i tërhiqet papritur nga
x
BREAKING NEWS

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet në Shqipëri, mjekja jep alarmin: Përveç variantit të ri, po qarkullon edhe...

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet
x

Lifestyle

Fati është në krahun tuaj/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot për shenjën tuaj

Fati është në krahun tuaj/ Parashikimi ditor i horoskopit,

Dashi:

Këtë mesjavë 28, do të jeni më kërkues dhe më konciz, por mos harroni të menaxhoni edhe raportet me të tjerët. Stres i papritur ka të ngjarë t’ju përfshijë, qëndroni të qetë dhe shihni prioritetet tuaja. Megjithatë mbani mend se kur secili qëndroni në llogoren e tij, kjo nuk do t’ju çojë askund.

Demi:

Atmosfera e kësaj të enjteje do të jetë konstruktive dhe shpërblyese në lidhje me marrëdhëniet personale dhe fati do ju lejojë të krijoni kontakte të reja. Po humbisni shumë kohë në çështje të parëndësishme, gjë që është rraskapitëse, ndaj merruni me gjëra që i japin vlerë gjërave tuaja.

Binjakët:

Për këtë ditë të enjte do të merrni rezultatet pozitive të diçkaje që ka nisur katër javë më parë. Jeni gati të përballeni me gjithçka dhe do të jeni në gjendje ta bëni pa vështirësi!

Gaforrja:

Fati pritet që të jetë me ju në veprimet që do të ndërmerrni: është koha të mendoni për një investim financiar dhe të riorganizoni bilancin tuaj.

Luani:

Jeni gati të zbuloni disa truke që jua bëjnë jetën më të lehtë me njerëzit që ju rrethojnë. Qëndroni besnikë ndaj vetes pa u tërhequr nga bindja që keni! Lind pyetja ndërkohë, në punë, a po e përdorni energjinë tuaj pa e kuptuar? Kijeni parasysh këtë edhe pse niveli juaj energjik është mjaft i lartë.

Virgjëresha:

Këtë të enjte 28 do të jeni më rehat në shoqëri dhe është koha për të kuruar marrëdhëniet tuaja sentimentale në mënyrën e duhur. Duhet të kujdeseni për veten për të kompensuar periudhat e neglizhencës.

Peshorja:

Qasja juaj joformale do t’ju lejojë të kapërceni shqetësimet dhe të shmangni pengesat. Shfrytëzojeni rastin për të braktisur disa zakone që bazohen në pritshmëri të rreme.

Akrepi:

Një humor i mirë do të mbizotërojë dhe ju do të jeni të disponueshëm për të qenë të hapur ndaj atyre që ju rrethojnë. Jepini vetes pak kohë pushimi, pasi nuk kujdeseni mjaftueshëm për trupin tuaj.

Shigjetari:

Do ??ta perceptoni çdo gjë si sfidë këtë të enjte: vërtet mendoni se është gjë e mirë dhe vallë a ia vlen? Energjia që keni është një mall i çmuar, mos e shpërdoroni për një gjë të vogël, por ruajeni për gjërat që kanë rëndësi.

Bricjapi:

I ndryshueshëm dhe gjithnjë në ndryshim, disponibiliteti juaj pasqyron rezervën tuaj të brendshme. Jeni më të ndjeshëm ndaj harxhimit të energjisë sepse nuk ka shenja se do të gjeni një ekuilibër.

Ujori:

Lidhjet tuaja me më të rinj në moshë do t’ju sjellin gëzim. Çlironi veten nga dyshimet e panevojshme. Nga ana e shëndetit, po dëgjoni më shumë trupin tuaj dhe kjo do ta bëjë më të lehtë ruajtjen e ekuilibrit.

Peshqit:

Kthjelltësia juaj do të jetë shumë e dobishme për ju, ndaj mos hezitoni të shprehni mendimin, sepse jeni me këmbë në tokë. Do ta keni të lehtë të përballoni dhe punën mendore.