BREAKING NEWS

(FOTOT) Vjen lajmi fantastik/ Familjet shqiptare në kampin e ISIS po i dorëzohen autoriteteve shqiptare, riatdhesohen gra e fëmijë

(FOTOT) Vjen lajmi fantastik/ Familjet shqiptare në kampin e ISIS po i
x
BREAKING NEWS

“I pashpirt dhe i poshtër”, Romeo Kara del me paralajmërimin ‘bombë’ për Sali Berishën: Tani jetojmë vetëm për të parë fundin tënd! (VIDEO)

“I pashpirt dhe i poshtër”, Romeo Kara del me
x
BREAKING NEWS

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu që u shkarkua nga detyra jep lajmin fantastik: Së shpejti...

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu
x
BREAKING NEWS

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e menjëhershëm, ja çfarë përcakton VKM-ja

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti tragjik iu merr jetën dy të rinjve. Policia zbardh detajet e rënda

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti
x
BREAKING NEWS

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat Bashës për të spastruar partinë nga mbetja e fundit e komunizmit në Parlamentin e ri

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend, në 30 vite ka pasur vetëm përplasje me Uashingtonin

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend,
x

Lifestyle

Fati po ndriçon. Kujdes nga...! Njihuni me parashikimin e yjeve për ditën e sotme

Fati po ndriçon. Kujdes nga...! Njihuni me parashikimin e yjeve për

Dashi

Ju keni kaluar me sukses shumë sfida kohët e fundit, edhe pse mund të keni menduar se askush nuk e ka vënë re. Meritoni lavdërime për arritjet tuaja.

Demi

Argëtimi dhe romanca zakonisht shkojnë së bashku, por ka edhe raste që nuk ndodhin. Pra, nëse jeni vetëm, ndjehuni mirënjohës që nuk keni pse të shqetësoheni për dikë tjetër.

Binjakët

Do të ketë disa keqkuptime që do të ndodhin mes jush anëtarëve të familjes suaj. Kjo mund të çojë në vështirësi komunikimi me ta për një kohë të caktuar.

Gaforrja

Bëhuni gati për disa biseda argëtuese nesër. Ju mund të bëni lidhje të vërteta ndërpersonale në qoftë se largoheni nga diskutimet e zakonshme.

Luani

Fati po ndriçon nesër dhe nëse e shqyrton buxhetin tuaj me kujdes dhe tërësisht, do të gjeni pak më shumë para sesa menduat.

Virgjëresha

Një dhuratë bujare po vjen drejt jush dhe do ta bëjë të nesërmen një ditë të mrekullueshme. Mesazhi që do të merrni do t’ju japë një shkëlqim të ngrohtë.

Peshorja

Është jashtëzakonisht e rëndësishme që ju të përpiqeni të jeni sa më të përpiktë nesër. Çdo romancë që në jetën tuaj do të pasurohet shumë nëse mund të mbani mend gjërat e vogla.

Akrepi

Duhet të jeni pak skeptikë për çdo gjë që dëgjoni, edhe nëse merrni lajme se dikush është duke përjetuar probleme në çështjet e zemrës.

Shigjetari

Ju po filloni të ndiheni shumë më të sigurt për pozicionin tuaj në jetë, prandaj tani është një kohë e mrekullueshme për të ndërtuar besimin. Lajm i mirë është se kjo nuk do të jetë shumë e vështirë, pasi të gjithë njerëzit janë duke ju mbështetur.

Bricjapi

Nëse planifikoni një ngjarje të madhe, një pushim të gjatë, ose një udhëtim të këndshëm, nesër është një ditë e shkëlqyer për ta bërë këtë.

Ujori

Nëse ndjeheni pak i trishtuar nesër, atëherë fokusohuni te gjërat e mira që kanë ndodhur në jetën tuaj. Në aspektin profesional, gjasat janë që gjithçka të përmirësohet.

Peshqit

Do ta kaloni ditën me njerëz bujarë, të cilët do të sjellin pozitivitet në jetën tuaj. Përpiquni të jeni i angazhuar dhe të mos humbisni asnjë rast për t’u angazhuar.