Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Foto/ Babai u gatuan fëmijëve, reagimi i tyre ishe i papritur nga i ati

Postuar: 12/10/2018 - 12:14

Një baba ka vendosur që të përgatis darkën për fëmijët e tij, duke shpenzuar kështu me orë të tëra në kuzhinë.

Por rezultati nuk doli të jetë ashtu siç e ka paramenduar vet babai, sidomos kur pa reagimin e tre djemve të tij.

Dy prej të cilëve, pasi që shijuan ushqimin filluan që të qanin dhe i treguan babait se nuk po ju pëlqente fare.

Më poshtë mund të shihni videon bashkë me reagimin e fëmijëve.

 

 

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 8

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 10/12/2018 - 22:52

Shkencëtarët e universitetit Queen Mary në Londër thonë së fundmi se truri i njeriut duhet të eliminojë idetë e dukshme me qëllim që të arrijë te ato më të zgjuara e më kreative. 
 

Postuar: 10/12/2018 - 20:04

 Parfumi ka lindur me nevojën e njeriut për të patur gjithmonë erë të mirë, për të dominuar

Postuar: 10/12/2018 - 19:49

Qeni konsiderohet si kafsha më besnike e njeriut dhe këtë e vërteton më së miri rasti i fundit në

Postuar: 10/12/2018 - 19:16

Super-modelja ruse po njihet së fundmi për kapacitetet e saj të shumëfishta si aftësia për të v

Postuar: 10/12/2018 - 19:02

Studiuesit të fakultetit të famshëm amerikan Instituti i Teknologjisë së Massachusetts njoftuan

Postuar: 10/12/2018 - 18:35

Shkencëtarët kanë zbuluar së fundmi një rrugë revolucionare për fuqizimin dhe shpejtimin e komp

Postuar: 10/12/2018 - 17:16

Të jemi të sinqertë, përveç momentit kur bëjmë selfie ose dush, nuk është ndonjë qejf i madh që t