Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Foto/ Deputetet mbi taka, s’ka shi që i ndal, ja si shkuan në Kuvend

Postuar: 12/09/2017 - 19:24

Në seancën e sotme të Kuvendit, që vijon që nga ora 09:00 e mëngjesit, e ku pritet të mbajnë fjalën 140 deputetët e Kuvendit, më shumë se çdo gjë tjetër kanë rënë në sy deputetet femra.

Të gjitha zonjat i kanë kushtuar rëndësinë e duhur kësaj seance, aq sa mund të themi që as shiu i rënë këtë mëngjes nuk i ka ndalur të qëndrojnë mbi taka.

Aparati i fotografit Agim Rama është drejtuar nga to dhe ka fiksuar pikërisht momentin kur hynin në Kuvend. Të gjitha mbajnë çadra në duar, e parakalojnë njëra pas tjetrës për të hyrë sa më parë në ambientet e Kuvendit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 14

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/02/2018 - 22:50

Duar të ftohta nënkuptojnë një zemër të ngrohtë, siç thotë një proverbë. Gratë kanë duar më të ftohta se burrat në kohën e ftohtë të vitit , sipas studiuesve.

Postuar: 19/02/2018 - 21:22

Asnjë vajze nuk i pëlqen këto 12 gabime që bëni ju!

Postuar: 19/02/2018 - 19:37

Moti do të vazhdojë të jetë i ftohtë dhe me reshje shiu e dëborë gjatë ditëve në vijim.

Postuar: 19/02/2018 - 18:54

Kafshët shtëpiake ndihmojnë në kurimin e çrregullimeve psikologjike, raporton një studim i fundit nga Universitetiti i Liverpool në Mbretërinë e bashkuar.

Piramida Gazës, sekreti i vendosjes perfekte të blloqeve

Postuar: 19/02/2018 - 18:09

Megjithse me një anim të vogël në ngritjen e saj, Piramida e Madhe e Gazës në Egjipt përfaqëson një monument perfeksioni të inxhinierisë së lashtë, aq sa shkencëtarët modernë

Postuar: 19/02/2018 - 17:23

Xhelozitë janë të ndryshme për secilin nga ne. Dikush mund të xhelozojë për diçka që tjetrit nuk I bën aspak përshtypje.

Postuar: 19/02/2018 - 14:24

Të gjithë kanë sot një smartphone, por jo të gjithë e dinë se çfarë mundësish mund t’ju ofroj kombinimi i duhur i numrave.