Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

FOTO/ Kroçere me turistë në Sarandë, ja se çfarë ka tërhequr vëmendje tek ata

Postuar: 12/09/2017 - 21:03

Çdo ditë Saranda vizitohet nga kroçere gjigante, ku qindra turistë të huaj vizitojnë këtë qytet pavarësisht nga stina.

Porti i qytetit jugor këtë të martë, priti dy kroçere me turistë të huaj. Ata kanë qëndruar në qytet rreth dy orë dhe më pas janë larguar.
 
Ajo që ka tërhequr vëmendjen tek qytetarët është se gjatë largimit turistët, janë renditur në radhë për dy, teksa janë futur në port për të marrë varkat në drejtim të kroçereve.
Fotot janë hedhur në rrjetet sociale dhe ky rreshtim i turistëve është komentuar jo pak.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 10

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/11/2017 - 21:01

Kisha e Shna Ndout, e njohur në mbarë shqiptarinë si Kisha e Laçit, ka pasur sot një vizitor të veçantë.

Postuar: 20/11/2017 - 08:11

Nuk kanë munguar batutat as në natën e tretë të spektaklit “C’est la vie” në Tv Klan mes maestros Aleksandër Lalo dhe moderatores Marina Vjollca.

Postuar: 20/11/2017 - 07:43

Dashi

Postuar: 19/11/2017 - 22:53

Një rrugëtim rindërtues i memories kolektive të periudhës së diktaturës në Shqipëri, vjen përmes një artikulli të prestigjozes italiane “La Repubblica”, e cila shkru

Postuar: 19/11/2017 - 20:07

Të gjithë në ditët e sotme kanë krijuar rutinën e të ndenjurit në telefon ose laptop a kompjuter para se të bien për të fjetur.

Por ama kjo është e gabuar.

Postuar: 19/11/2017 - 18:45

32-vjeçarja e cila u gjet e vdekur në Prishtinë, është vajza e aktorit të njohur nga Kosova, Çun Lajçi.

Postuar: 19/11/2017 - 17:09

Një histori e çuditshme është bërë pjesë sot e rubrikës “Ka një mesazh për ty” në “E Diela Shqiptare” në Tv Klan.