Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

FOTO/ Ky është vendi më në modë për fotot e instagramit

Postuar: 11/12/2017 - 19:25

Sipas vajzave të njohura, ky është vendi më në modë për fotot e instagramit

Mund të jetë pak ftohtë po i madh e i vogël po shkojnë te sheshi. Sapo u ndezën dritat e pemës, qendra e kryeqytetit u bë destinacioni më i këndshëm për foto dhe jo vetëm. Personazhet e njohur e kanë mbushur Instagramin dhe Instastoryn plot. Një kapuç, një palë doreza të ngrohta dhe gati për në qendër.

Estela me tre vajzat e saj, të voglën ende te barku, e bënë foton te pema. Meqë ishte fundjavë, ishin pushim, shkuan për të parë zbukurimet, që edhe ditën duken bukur.

Edhe Aulona shkoi te sheshi. Ajo, bashkëshorti dhe Amara donin foto, por edhe të luanin te lojërat.

Edhe Aulona shkoi te sheshi. Ajo, bashkëshorti dhe Amara donin foto, por edhe të luanin te lojërat.

Siç edhe Olesia e Olës dhe Esdalinit. Ata e lanë djalin e vogël në shtëpi për të vajtur te pema. Olesia mezi kishte pritur për të luajtur te lojërat dhe me këtë rast u argëtua edhe Ola. Ato luajtën të dyja.

Të dyja dolën edhe Kristal me Jonidën. Se edhe bebat e kuptojnë rëndësinë e festave dhe e ndjejnë atmosferën.

Fatma Methasani shkoi natën. Vajzë e rritur ajo, se ka me merak të ftohtin. Termometri shënonte 5 gradë celsius, por ia vlente për të kapur ca pamje të bukura të dritave.

Edhe Lori Hoxha shkoi te pema dhe bëri një foto artistike, nga ato me kurriz.

Kurse Kiara Tito, e kombinoi buzëkuqin me festën dhe zbukurimet e pemës dhe zgjodhi ditën për t`i bërë fotot.

Ka ditë plot deri sa të vijnë festat. Ka kohë edhe për foto me ditë, edhe për foto me dritë. E rëndësishme është që ka dalë moda dhe s`është më siklet të shkosh e të pozosh te pema.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 15

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/01/2018 - 07:17

Dashi
Parashikohen stuhi, por rezultati varet nga si do të dini të menaxhoni çështjet më delikate që lidhen me dy persona. Të merrni pak kohë pushim për të menduar mund të jetë gjëja e drejtë për të bërë, por nuk do të ishte vallë një mënyrë për t’ju larguar detyrave?

Postuar: 15/01/2018 - 22:27

Pa marrë parasysh se sa shumë dashuri keni për dike, nuk mund të mohohet, se nëse njeri nga ju tradhëton, marrëdhënia juaj (nëse ekziston akoma), në menyre të pashmangshme do ti

Postuar: 15/01/2018 - 20:07

Kushdo që ka pasur ndonjëherë një dhimbje koke e di se sa bezdisëse mund të jetë.

Postuar: 15/01/2018 - 19:05

Pesë arsye përse është e shkëlqyeshme aloe vera:

1. Ilaç natyral për akne

Intervista, Sharon Stone pranon ngacmimet në Hollywood dhe mbijetesën pas hemoragjisë cerebrale

Postuar: 15/01/2018 - 19:00

Aktorja e njohur amerikane Sharon Stone ka thënë dje në një intevistë televizive se ofertat e punës për të u zhdukën pas një hemorragjie cerebrale që ajo kaloi, pasi konsidero

Postuar: 15/01/2018 - 18:53

Një studim i realizuar së fundmi ka dalë në përfundimin se 60% e të rriturve pijnë rregullisht alkool për të përballuar stresin dhe problemet e përditshmërisë.

Amerikanët kujtojnë liderin e të drejtave civile Martin Luther King

Postuar: 15/01/2018 - 17:43

Amerikanët festuan në fundjavë Ditën e Martin Luther King Jr., duke nderuar njeriun që personifikon lëvizjen e të drejave civile në SHBA dhe që kuptoi se suksesi i saj varej n