BREAKING NEWS

Meta i përgjigjet ultimatumit të Gramoz Ruçit/ Presidenti propozon emrin e radhës për kreun e KLSH, kush është pedagogu i njohur i Drejtësisë

Meta i përgjigjet ultimatumit të Gramoz Ruçit/ Presidenti
x

Lifestyle

FOTO/ Në Fier lind një zog i pazakontë

FOTO/ Në Fier lind një zog i pazakontë

Një zog i pazakontë ka çelur këtë të mërkurë në Cakran të Fierit.

Siç mund të shihet në këto foto të mbërritura në redaksinë tonë, zogu ka 4 këmbë dhe 2 të pasme.

Ai mësohet se ka çelur së bashku me 12 zogj të tjerë dhe pavarësisht gjendjes së pazakontë, nuk ka shfaqur probleme me shëndetin dhe ushqehet normalisht.

Fenomeni i 4 këmbëve njihet ndryshe si polymelia dhe është një defekt në lindje.