BREAKING NEWS

Publikohet lista e plotë, zbardhen emrat e propozuar nga PD për qarkun e Dibrës

Publikohet lista e plotë, zbardhen emrat e propozuar nga PD për qarkun
x

Lifestyle

Foto/ Përbindëshi që ka turbulluar mendjen e qindra personave në histori? Stuhia “Ciara” nxjerr në breg një krijesë të pazakontë dhe të çuditshme, shtangen banorët

Foto/ Përbindëshi që ka turbulluar mendjen e qindra personave

Një stuhi e fuqishme ka goditur pjesët e Evropës veri-perëndimore me reshje të mëdha shiu dhe erë të fortë.

Kjo stuhi e fiqishme ka nxjerr në breg të detit një krijesë gjigante dhe të çuditshme, prej kohësh përflitej për ekzistencën e saj, por ende nuk është vërtetuar.

Banorët e Aberdeen në Skoci kanë mbetur të habitur mëngjesin e së martës pasi në breg të detit kanë hasur skeletin e një krijese të pazakontë, të cilin nuk kanë mundur ende ta identifikojnë se kujt kafshe i përket.

Sipas të dhënave paraprake mendohet se skeleti i kafshës misterioze është nxjerrë në breg të detit nga stuhia e fuqishme “Ciara” që ka goditur Britaninë prej dy ditësh.

Fotoja e karkasës u postua në mediat lokale dhe shumë prej komentuesve aluduan që ajo mund t’i përkasë përbindëshit të Loch Ness, krijesës mitike misterioze që ka turbulluar mendjen e qindra personave në histori, por ky dyshim bie pasi Nessie nuk mund të përshtatej dot me ujërat e kripura të detit.

Foto/ Përbindëshi që ka turbulluar mendjen e qindra personave