Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Fotografët e dasmave tregojnë shenjat kur një martesë nuk do të zgjasë

Postuar: 25/09/2018 - 21:50

Ju asnjëherë nuk mund ta parashikoni nëse një martesë do të dështojë.Por fotografët e dasmave nuk mendojnë kështu.Këtu janë disa shenja paralajmëruese që ata kanë vënë në dukje pasi kanë fotografuar shumë çifte në dasma të ndryshme.

Njëri nga partnerët nuk ka dëshirë të bëjë fotografi gjatë dasmës
Fokusohen më shumë në ditën e organizmit të dasmës sesa për atë që ndodh pas
Qëndrojnë në telefon gjatë tërë kohës
Nuk kanë kimi mes vete 
Kanë qëndrime të ndryshme për çështjet materiale 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 4

Lajme nga e njejta kategori

Indi, momenti kur nëna ari i reziston tigrave për të mbrojtur të vegjëlit

Postuar: 17/10/2018 - 19:14

Disa foto të rralla kanë kapur momentin kur një nënë ari e nevrikosur ka arritur të përzërë dy tigra të mëdhenj për të mbrojtur dy këlyshët e saj.
 

Postuar: 17/10/2018 - 19:04

 Ka persona të ndryshëm në botë që janë të aftë të lexojnë dorën përmes vijave që ndodhen në

Postuar: 17/10/2018 - 18:07

 Në një shkollë të mesme numuron 36 studente shtatzëna.

Postuar: 17/10/2018 - 17:44

Ky është momenti tronditës kur dy infermierë abuzojnë me një pacient të moshuar në një psikiatri

Postuar: 17/10/2018 - 17:24

Ju ka ndodhur të vini re që bluza apo këmisha juaj e preferuar nuk është më aq e bardhë si në fil

Postuar: 17/10/2018 - 17:09

 Për Adele Burns, 47-vjeçaren skoceze nga Mid Calder, presupozohej që 21 prilli të ishte një

Postuar: 17/10/2018 - 16:14

Të tradhëtosh bashkëshortin është ende e paligjshme në disa shtete.