BREAKING NEWS

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e shtëpisë (Emri)

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga inertet dhe uji (Video)

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe stuhi e pazakontë shiu (Video)

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në PD, ja vendimi që duhej të merrte kur Berisha u shpall 'non grata'

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në
x
BREAKING NEWS

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e rëndësishme për qytetarët

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga PD-ja

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga
x

Lifestyle

Fundi i muajit po vjen, mësoni se çfarë ka për të thënë Paolo Fox, surpiza gjigande...

Fundi i muajit po vjen, mësoni se çfarë ka për të

Demi-Horoskopi i sotëm flet për një ditë që mund t’ju japë shumë nga pikëpamja e dashurisë.
Në punë, ka ardhur koha për të filluar nga e para për shkak të disa fatkeqësive të vogla.

 

Binjakët-Kjo ditë nis me pak lodhje, kujdes në dashuri. Në punë nxirrni gjithë durimin që ju ka mbetur sepse do t’ju duhet.


Gaforrja-Mirë për beqarët që do të mund të bëjnë takime shumë interesante.
Për sa i përket punës, më në fund vjen një moment relaksi pas një periudhe mjaft stresuese.

 

Luani-Dita e sotme nis me një dëshirë të madhe për të dashur dhe jetuar emocionet në maksimum.
Sa i përket punës, yjet flasin për sukseset e ardhshme.

 

Virgjëresha-Kjo ditë ju sheh pak të shqetësuar, bëni kujdes në dashuri por edhe në punë ku do ketë shumë provokime.
Mundohuni të mbani larg nervozizmin në një farë mënyre.

 

Peshorja-Sot jeni sërish të sigurt nga pikëpamja sentimentale.
Kënaqësia më në fund arrin në punë. Kushtojini vëmendje vetëm disa diskutimeve të vogla me kolegët.

 

Akrepi-Kjo ditë nis me një ndihmë të këndshme nga hëna ndaj jetoni në maksimum pa kursyer veten.
Në punë kujdes nga disa kolegë që do bëjnë gjithçka për t’ju nervozuar.

 

Shigjetari-Nga pikëpamja sentimentale vjen një moment lodhjeje ndaj bëni kujdes të mos derdhni nervozizmin mbi partnerin tuaj.
Në punë, mos merrni vendime të rëndësishme tani, shtyjini ato derisa koka juaj të jetë më e lirë.

 

Bricjapi-Nga pikëpamja sentimentale dëshira për të dashur rikthehet por do ketë diskutime me partnerin.
Në punë ka ende shumë pasiguri, bëni kujdes.

 

Ujori-Dita e sotme nis me mundësi të mëdha për zemrat e vetmuara dhe shumë lajme të mira edhe në planin e punës. Shijojeni këtë moment fati.

 

Peshqit-Dita e sotme fillon me një nxitje të këndshme emocionale dhe një dëshirë të madhe për të kaluar kohë cilësore me partnerin.
Për sa i përket punës, gjithçka do të duhet të riorganizohet, por do ia dilni.