BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Lifestyle

Futi luleshtrydhen në ujë të kripur, gruaja ‘shqyen sytë’ nga ajo që zbulon në sipërfaqen e saj! (VIDEO)

Futi luleshtrydhen në ujë të kripur, gruaja ‘shqyen

Shkrimtarja e BuzzFeed, Krista Torres teksa futi një luleshtrydhe në ujë të kripur për 30 minuta në sipërfaqen e saj filloi të ecte një krimb i vogël i bardhë.

Por, duke i inkurajuar njerëzit të mos shqetësohen, ajo shkroi:

“Shumica e ushqimeve kanë të meta në to. Sidomos ato që vijnë nga toka. Por ne nuk mund të ndalojmë së ngrëni ushqim, sepse na duhet që të mbijetojmë”.