Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

‘Game of Thrones’ thyen rekord, nominohet për 22 çmime

Postuar: 12/07/2018 - 21:01

‘Game of Thrones’ është një nga serialet më të pëlqyera nga publiku në gjithë botën. Saga e 8 sezoneve të këtij seriali është ndjekur shumë dhe ka arritur të ketë fitime marramendëse. Produksioni po punon për sezonin e 9-të dhe të fundit që pritet të dalë për publikun në 2019-ën.

“Game of Thrones”, është nominuar në 22 kategori për Emmy Award, duke përfshirë serialin dramë më të mirë.

Eventi Emmy Award do të mbahet sonte në mbrëmje.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/07/2018 - 23:59

Mund edhe mos të harxhoni shumë të holla për bizhuteri. Ato mund t’i krijoni dhe vetë në kushte shtëpie.

Më poshtë është video me disa këshilla të vlefshme se si mund t’i bëni ato

Postuar: 18/07/2018 - 21:22

Adam Curlykale ka 90% të trupit të tij të mbuluar me tatuazhe dhe gjithçka me bojë të zezë.

Postuar: 18/07/2018 - 21:04

Ka disa femra, të cilat nuk i thonë kurrë “jo” seksit.

Postuar: 18/07/2018 - 20:41

Pa dijeninë e gruas, ishte regjistruar në një chat takimesh, por takimi i fundit i doli një sur

Postuar: 18/07/2018 - 20:24

Për të pirë ujë në Vjosë apo për të kërkuar ushqim?

Postuar: 18/07/2018 - 20:16

Një thesar i madh diamantësh është zbuluar se gjendet në thellësi të planetit tonë.

Postuar: 18/07/2018 - 20:05

Nëna e një vajze të vogël vetëm 3-vjeçare kaloi tmerrin më të madh të jetës së saj kur vogëlushja