Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Gënjeshtrat më idiote që i thonë dikujt që i pëlqen në takimin e parë

Postuar: 19/09/2018 - 23:48

 Ekspertët që merren me marrëdhëniet në çift kanë zbuluar se cilat janë disa nga gënjeshtrat që thonë njerëzit në takimin e parë me dikë që e pëlqejnë.

1.Histori seksuale

19.2% e njerëzve gënjejnë në lidhje me historitë e tyre seksuale. Nëse dëgjoni një histori seksuale, kini parasysh këtë përqindje gënjeshtre.

2.Histori takimesh

Nëse takoni dikë për herë të parë dhe fillon të ju tregojë pikërisht detaje të ndonjë takimi me dikë tjetër, 17.6 % e ka gënjeshtër. Mos u besoni shumë!

3.Financat

Nëse dikush që takoni për herë të parë fillon t’u tregojë për gjendjen e tyre financiare, do gënjejë 11.8 %. Askush nuk do tregohet shumë i sinqertë.

4.Vendbanimi

Edhe pse duket pa rëndësi si informacion, 9.9 % gënjëjnë në lidhje me vendin ku jetojnë. Arsyeja nuk dihet, por tregohuni të vëmendshëm.

5.Mosha

Në takimin e parë, njerëzit gënjejnë edhe për moshën e tyre. Rreth 8.3 % është mundësia që ata të gënjejnë për moshën.

6.Hobitë

E njëjta gjë ndodh edhe me gjërat që tregon interes, pra hobitë e tyre. Mundësia e tyre për të gënjyer në lidhje me këtë gjë është 8.1 %.

7.Puna

Puna ka shumë rëndësi, sepse tregon shumë për mënyrën si dikush e kalon pjesën më të madhe të kohës. Mesa duket edhe për punën njerëzit gënjëjnë 6.2 %.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 7

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/10/2018 - 15:56

Një gjarpër është xhiruar duke u tërhequr një mi të cilin e kishte kapur.Në pamjet filmike do të shikoni se si gjarpri del nga kondicioneri dhe tërheq lart miun.

Postuar: 22/10/2018 - 12:32

Ndoshta është e lehtë ta përshkruash seksin dhe të thuash se bërë seks, ama në vende të ndryshme

Postuar: 22/10/2018 - 12:05

Më parë, kur industria nuk ishte kaq zhvilluar, pjesën më të madhe të punës njerëzit e kryenin me

Postuar: 22/10/2018 - 11:57

Sipas shenjës së horoskopit dhe elementit natyror të cilit i përkasim, ekzistojnë disa tipare të

Postuar: 22/10/2018 - 11:22

Shpesh thuhet se të zgjohesh në 5 të mëngjesit rritë produktivitetin.

Postuar: 22/10/2018 - 10:29

Si nis kjo javë për 12 shenjat e horoskopit?

Postuar: 22/10/2018 - 09:17

Simon Binns, pjesë e komunitetit në LAD BIBLE, ka treguar se gjatë jetës së tij ai ka shkuar me 2