BREAKING NEWS

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit dhe të vëllait, si dështoi plani për vrasjen e tyre, dëshmon autori: Ja kush ma dha porosinë

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar dhe iu kundërpërgjigjet të gjithëve atyre që 'e masakruan': Jam mjek, e ushtroj me nder profesionin…

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar
x
BREAKING NEWS

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës, mësoni rezultatin tuaj

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës,
x
BREAKING NEWS

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden zbulon zyrtarisht vendimin e parë të G7-ës: Do ndalojmë...

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden
x
BREAKING NEWS

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar trarët e saj”/ Eksperti Ervin Karamuço nxjerr prapaskenat dhe ngre alarmin: Ja çfarë i rrezikon shqiptarët!

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar
x
BREAKING NEWS

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i fundit i Perëndimit dhe Japonisë

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i
x
BREAKING NEWS

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në banesë dhe i vjedhin 50 mijë euro, zbardhet denoncimi i tij në polici: I kisha mbledhur me familjarët për shlyerjen e një borxhi!

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në
x

Lifestyle

Gjëra të bukura po vijnë për ju/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot për secilën shenjë

Gjëra të bukura po vijnë për ju/ Parashikimi ditor i

Dashi: Këtë të diel është e rëndësishme të përqendroheni në gjërat më të rëndësishme, të mos e lëshoni veten pas çikërrimave. Në punë ju presin shumë surpriza. Shefi juaj më në fund do të jetë i kënaqur.

Demi: Hëna është pak në dizavantazh dhe mund të krijojë disa probleme. Edhe në punë, përpiquni të qëndroni të qetë.

Binjakët: Kjo e diel mund të jetë dita e duhur për të sqaruar gjërat që shihni si probleme në lidhjen tuaj. Kohët e fundit ka pasur shumë probleme edhe në punë, por dalëngadalë do të rikuperoni gjithçka.

Gaforrja: Mundohuni të flisni për çdo problem që keni, me partnerin/en tuaj. Jo vetëm kaq, por të jeni në gjendje edhe të dëgjoni. Duhet të përpiqeni të largoni energjitë e këqija edhe pse nuk është gjithmonë aq e lehtë.

Luani: Sigurisht që ka disa gjëra për të rregulluar, por mund të shijoni pak relaksim. Stresi i punës ndihet, por dalëngadalë do të kalojë.

Virgjëresha: Kjo e diel është një ditë e përshtatshme për të adresuar disa çështje të pazgjidhura. Në punë mundohuni të jeni më produktivë.

Peshorja: Kohët e fundit e keni humbur qetësinë. Gjithsesi jeni në kohë për t’u rikuperuar. Mos harroni të komunikoni me shefin tuaj për të shkëmbyer informacion.

Akrepi: Edhe nëse çdo gjë ju duket e ndërlikuar, shumë gjëra të bukura po vijnë për ju. Besojini instinkteve tuaja.

Shigjetari: Lërini të gjitha mendimet dhe filloni të shijoni ditët duke menduar pozitivisht e duke fituar më shumë qetësi. Gjërat do përmirësohen edhe në punë.

Bricjapi: Do të duhet të kalojë dhe pak kohë që të gjitha problemet të fillojnë të zhduken. Duhet të keni më shumë besim në gjërat që bëni.

Ujori: Gjithmonë arrini të gjeni të bukurën dhe pozitiven e çdo gjëje, mos e humbni këtë forcë dhe optimizëm që ju karakterizon. Vazhdoni të punoni, por mos e stresoni veten shumë.

Peshqit: Kohët e fundit keni një vendosmëri që nuk është parë prej disa kohësh. Përdoreni sidomos për çështje dashurie të pazgjidhura.