BREAKING NEWS

“Shmangni lëvizjet gjatë natës”, nisin reshjet e dëborës, policia apel shoferëve

“Shmangni lëvizjet gjatë natës”, nisin reshjet e
x
BREAKING NEWS

Çështja “McGonigal”/ Deputeti i PD-së shpërthen në ironi: Rama përngjan shumë me Lady Gaga! Është një njeri i cirkut, bën gafa sepse…

Çështja “McGonigal”/ Deputeti i PD-së
x
BREAKING NEWS

“Rama është frikacak e burracak...”, deputeti i PD-së: Kryeministri është i papërgjegjshëm për të mbajtur postin

“Rama është frikacak e burracak...”, deputeti i
x
BREAKING NEWS

“Kuvendin e kontrollon Rama”, ish-presidenti: Nuk i vendoset faji vetëm opozitës që janë të përçarë, por edhe...

“Kuvendin e kontrollon Rama”, ish-presidenti: Nuk i vendoset faji
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e
x
BREAKING NEWS

Çështja “McGonigal"/ Bamir Topi del me akuzat ndaj kryeministrit: Rama i sheh institucionet si copa letre

Çështja “McGonigal"/ Bamir Topi del me akuzat ndaj
x
BREAKING NEWS

"U kërkoi 10 milionë euro për t’i hequr nga lista e zezë", Milaim Zeka del me deklaratën befasuese: Faik Ymeri shantazhoi biznesmenët në emër të McGonigal

"U kërkoi 10 milionë euro për t’i hequr nga lista e
x
BREAKING NEWS

Bordi i Transparencës ndryshon çmimin e karburanteve, ja me sa lek do të shiten nafta dhe benzina

Bordi i Transparencës ndryshon çmimin e karburanteve, ja me sa lek
x

Lifestyle

“Gjeta të dashur sepse burrit nuk...”, gruaja rrëfen “ngushëllimin” tek tjetri: Ishim "të egër", por dyshimet për tradhti…

“Gjeta të dashur sepse burrit nuk...”, gruaja rrëfen

“Burri im refuzoi të merrte ndihmë për problemet me ereksionin për 7 vite, kështu që iu dorëzova tundimit dhe e tradhtova”, ky është rrëfimi i një gruaje për The Deidre.

Ajo tregon se u njoh online me të dashurin e saj dhe janë takuar nëpër hotele.

Rrëfimi i plotë:

Për më shumë se tetë muaj unë dhe i dashuri im takoheshim në banesën e tij ose në hotele për seksin më të pashfrenuar dhe më të kënaqshëm që kam pasur ndonjëherë.

Nuk kam lidhje emocionale me të, por seksi është fantastik. Partneri im filloi të kishte probleme me ereksionin gati dhjetë vjet më parë.

Pavarësisht inkurajimit tim dhe lutjes eventuale, ai nuk shkoi tek mjeku. Iu dhanë viagra, por nuk donte ti merrte dhe i ndaloi.

Unë jam 44 vjeç, partneri im është 54 dhe ne kemi një djalë, i cili është 13-vjeç. Jemi bashkë prej 14 vitesh, e dua partnerin tim, por ai s’më do mua.

Unë u njoha me të dashurin tim në internet 2 vite më parë. Është 49 vjeç dhe së fundmi është divorcuar.

Po funksiononte mirë, mund të mbaja familjen time të bashkuar, por edhe të shijoja një jetë seksuale.

Por kur burri im filloi të dyshonte, ndjeva se nuk kisha zgjidhje tjetër veçse të ndahesha me të dashurin.

Nuk kemi asnjë kontakt tani dhe e kam bllokuar në telefon. Isha e shkatërruar dhe kanë qarë për javë të tëra. Ndihem krejtësisht e pavlerë.