BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Lifestyle

Gjeti një mesazh në shishe pas 20 vitesh, gruaja nuk u beson dot syve nga ajo që zbulon

Gjeti një mesazh në shishe pas 20 vitesh, gruaja nuk u beson dot syve

Një grua që merrte pjesë në një operacion pastrimi në një plazh në Florida gjeti një mesazh në një shishe të vitit 2000 dhe u trondit kur mësoi se djali i saj njeh një nga autorët.

Kathy Grace zbuloi se po merrte pjesë në një pastrim të plazhit Fort Myers pas uraganit Ian më 30 nëntor, kur gjeti një shishe të nënshkruar nga tre vëllezër ukrainas-amerikanë: Roman, Lesia dhe Zenon Mural.

Shënimi thoshte se shishja ishte groposur në plazh me ndihmën e babait të vëllezërve dhe motrave më 3 mars 2000.

Grace u dërgoi një foto të letrës fëmijëve të saj dhe u trondit kur lexoi përgjigjen nga djali i saj, Michael.

“Michael thotë: ‘Nuk do ta besosh këtë, por Roman dhe unë shkuam në kolegj dhe të dy punuam në DHL’,” tha Grace për WINK-TV . “‘Dhe këtu është një foto e nesh në Kaliforni me DHL vitin e kaluar në plazh’.”