BREAKING NEWS

“FBI”-ja shqiptare nis punën më 1 shtator, zbardhen detajet ku do të jetë selia

“FBI”-ja shqiptare nis punën më 1 shtator, zbardhen
x

Lifestyle

Gjeti portofolin të mbushur plot me para në rrugë, shqiptari bën gjestin e rrallë (FOTO)

Gjeti portofolin të mbushur plot me para në rrugë, shqiptari

Një djalosh shqiptar nga Gjilani ka bërë një gjest të rrallë. Ai ka gjetur një kulet me 1500 euro në të dhe e ka publikuar në rrjetet sociale rastin, në mënyrë që të gjendet pronari i kuletës. I riu quhet Shaban Shabani dhe është vetëm 16 vjeç.

Po ashtu e ditur bëhet se djaloshi e ka gjetur kuletën në një parking. Si përfundim mund të thuhet se këtë që ka bërë djaloshi shqiptar shumë pak njerëz do e bënin.

Gjithashtu është publikuar edhe karta e identitetit e personit që i përket kuleta. Me këtë gjest që ka bërë djaloshi shqiptar është një shembull për t’u ndjekur nga të gjithë.