BREAKING NEWS

"Hetim nëse ka kryer krime”/ Me arsenal armësh në shtëpi, zbardhen detaje të reja për arrestimin e zyrtarit të lartë në Elbasan, publikohet FOTOJA dhe EMRI. Dalin pamjet

"Hetim nëse ka kryer krime”/ Me arsenal armësh në
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Ndahet nga jeta kryetari i ish-të përndjekurve politikë, i biri jep lajmin e hidhur: Një muaj pasi kaloi Covid-19, pësoi komplikacion të rëndë në ...

E trishtë/ Ndahet nga jeta kryetari i ish-të përndjekurve
x
BREAKING NEWS

Italianët marrin përsipër ekspertizën për “21 Janarin”, prova e dëshmi të reja për 4 vrasjet, Berisha pritet të merret në pyetje nga prokurorët e SPAK

Italianët marrin përsipër ekspertizën për “21
x
BREAKING NEWS

Fati i Berishës në duart e Ndokës për zgjedhjet e 6 marsit, aleatët i kthejnë kurrizin, foltorja kundër bashkimit me LSI për mesazhin e keq të bllokut 700 mijë euro

Fati i Berishës në duart e Ndokës për zgjedhjet e 6 marsit,
x
BREAKING NEWS

SHBA prish planet e presidentit për të zaptuar Kushtetuesen, Yuri Kim vizitë blic në Gjykatën e Lartë para zgjedhjes së emrave të rinj

SHBA prish planet e presidentit për të zaptuar Kushtetuesen, Yuri Kim
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim mesazh të koduar Edi Ramës pas takimit me Lulzim Bashën: Zgjidh o Berishën o SHBA

Ambasadorja Kim mesazh të koduar Edi Ramës pas takimit me Lulzim
x
BREAKING NEWS

U propozua për 6 marsin / Sali Berishës i tërhiqet papritur nga gara kandidati i njohur, ja çfarë ka ndodhur

U propozua për 6 marsin / Sali Berishës i tërhiqet papritur nga
x
BREAKING NEWS

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet në Shqipëri, mjekja jep alarmin: Përveç variantit të ri, po qarkullon edhe...

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet
x

Lifestyle

Gjithë sy e veshë nga të rejat e vitit të ri! Si do të ndryshojë lidhja juaj në 2022-shin, sipas shenjës së horoskopit

Gjithë sy e veshë nga të rejat e vitit të ri! Si do të

Mund të duket gati çmenduri, por ka mbetur fiks edhe 1 muaj nga 2022-shi. Siç ndodh zakonisht, jemi gjithë sy e vesh nga të rejat e vitit të ri. Nëse romanca është prioritet për ju këtë vit, përqëndrohuni tek shenja juaj e horoskopit për të parë se çdo të ndodhë me dashurinë në 2022-in.

Dashi

Do ta filloni vitin goxha fuqishëm! Marsi, planeti juaj udhëheqës është tek Shigjetari, që do të thotë, vend shumë harmonik për ju. Duke qenë se ju keni tendencën t’i nxitoni gjërat, merreni më shtruar dhe nëse kuptoni që partneri juaj s’është në të njëjtën linjë me ju, jepini fund. Duhet të kërkoni për dikë tjetër që është!

Demi

2022 do të jetë një vit ndryshimi për ju. Do të zbuloni çfarë nuk po ju shërben aspak. Nëse vendosni të mos ndaheni, duhet t’i “shkundni” mirë gjërat që s’shkojnë në lidhjen tuaj.

Binjakët

Përgjithësisht Binjakëve s’ju pëlqen ideja e përfshirjes, por kjo do të ndryshojë në 2022-in. Me shumë gjasa mund të fokusoheni tek një lidhje afatgjatë dhe gjërat do të shkojnë papritur në nivele që as i prisni.

Gaforrja

Nëse ke ndjerë që jeta jote dashurore s’ka qenë gjëkundi për një kohë të gjatë, kjo periudhë mori fund.Energjia e vitit tjetër do të sjellë eksperienca transformuese, emocione dhe tension.

Luani

Do të mbani një qëndrim më serioz kundrejt partneres dhe lidhjes suaj. Që do të thotë do t’i qartësoni gjërat mes jush për të vendosur nëse do të ketë një hap të radhës ose jo.

Virgjëresha

Nëse menduat se 2021-shi ishte vit i ngadaltë për dashurinë, kjo do të ndryshojë së shpejti. Gjatë 2022-it mund të vendosësh për hapin tjetër në lidhje, për një bashkëjetesë të mundshme dhe madje krijimin e një familjeje. Me shumë gjasa, një nga vitet më të bukura tuajat për dashurinë.

Peshorja

Do t’ju gjejë duke bërë debate me partnerin, pasi ndjeni se ata s’po japin më të mirën nga vetja në këtë lidhje. Nëse kjo ndodh, mos u shqetësoni shumë. Merrni kohën që ju duhet për t’u menduar, për të punuar mbi marrëdhënien dhe në fund për të vendosur rreth saj. Nga fundi i janarit, mund të filloni të bëni ndryshime.

Akrepi

Për Akrepët do të jetë vit ndryshimesh! 2022-shi është dinamik dhe do të ndihmojë në rritjen tuaj. Ndoshta këtë vit ju shkëputeni nga një marrëdhënie që nuk ju ka bërë mirë për një kohë të gjatë.

Shigjetari

Ju do të keni fat në shumë aspekte këtë vit, përfshi këtu dhe dashurinë. Lidhja që keni ka tendencë të shkojë në një nivel tjetër dhe jeta brenda shtëpisë mund të zgjerohet edhe më. Ndoshta vendosni se ka ardhur koha të bashkëjetoni.

Bricjapi

Do të vendosni lidhjen tuaj para çdo gjëje! Në 2022-in romanca do të marrë përmasa të reja. Mos hezitoni, sepse keni ndihmën e yjeve!

Ujori

Edhe nëse keni momente kur mendoni se asgjë s’po ju ecën, do të gjeni mbështetje tek fakti që partneri është gjithmonë aty pranë jush. Kjo gjë do t’ju afrojë edhe më pranë njëri tjetrit në 2022-in.

Peshqit

Do të jeni më shumë të dhënë pas dashurisë, pasionit dhe magjisë së romancës vitin tjetër. 2022-shi është perfekt për të bërë diçka ndryshe me lidhjen tuaj. Sigurohuni që të jeni duke dhënë aq sa prisni të merrni.