BREAKING NEWS

“Të gjitha gati brenda vitit 2021”, Rama jep lajmin fantastik

“Të gjitha gati brenda vitit 2021”, Rama jep lajmin fantastik
x

Lifestyle

Gjyshja harroi syzet, shkoi për të blerë një pako me çaj dhe çoi në shtëpi...

Gjyshja harroi syzet, shkoi për të blerë një pako me

Pasi harroi syzet në shtëpi dhe shkoi në market, një e moshuar britanike bleu një pako prezervativë, në vend që të blinte një pako çaj.

76-vjeçarja Rosemarie Riley shkoi në shtëpi me një pako prezervativë, me 30 kondomë brenda, dhe e kuptoi gabimin vetëm pasi ia vuri në dukje i shoqi.

Ngjarja më pas u postua në “Facebook”, duke u bërë virale dhe duke grumbulluar mijëra pëlqime, reagime dhe komente.