BREAKING NEWS

SHBA-BE rrënojnë planet e politikës për të kapur Gjykatën e Lartë, vënë në rresht KLGJ për emërimet e reja, ja prapaskenat

SHBA-BE rrënojnë planet e politikës për të kapur
x

Lifestyle

Gruaja injekton lëng frutash në vena, arsyeja do ju befasojë

Gruaja injekton lëng frutash në vena, arsyeja do ju befasojë

Një grua në Kinë për pak sa nuk vdiq pasi ka injektuar në venat e saj lëng me 20 lloje frutash.

Përzierien ajo e kaloi në vena me anë të një qeseje serumi. Si fillim Zeng nuk pati probleme, por më pas filluan shqetësimet shëndetësore.

Pasi u pranua, në spital mjekët u tronditën me gjendjen e saj.

Si pasojë e lëngut të frutave të futur në rrjedhën e gjakut, ajo kishte zhvilluar infeksion në mëlçi, në veshka dhe në zemër dhe ishte në rrezik të mosfunksionimit të shumëfishtë të organeve.

Fatmirësisht mjekët arritën ta shpëtonin në kohë.