Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në Shqipëri: Ju tregoj se çfarë do të ndodhë pas 10 ditësh në Tiranë

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në
x

Lifestyle

Habit rrëfimi i gruas: Bëra seks për të arritur qëllimin, por ja çfarë mora në këmbim

Habit rrëfimi i gruas: Bëra seks për të arritur

Një grua e divorcuar e cila kishte vendosur që së bashku me shoqen e saj të kalonin disa ditë pushime, takoi rastësisht një mik të vjetër.

Por shikimet dhe bisedat e tyre nuk ishin aspak miqësore dhe kështu përfunduan duke bërë seks. Por ajo nuk ishte e vetmja femër që kishte të njëjtën histori me të. Ja çfarë i ka treguar psikologes së ‘The Sun’ 36-vjeçarja britanike.

Letra e gruas

“E dashur psikologe…

Kam nisur një romancë por duket se ai më ka vetëm ‘shoqe me përfitim’. Unë nuk dua të jem në këtë pozicion…dua më shumë.

Unë së bashku me shoqen time shkuam për disa ditë me pushime në një resort turistik. Rastësisht aty ishte edhe një person që unë e njihja vite më parë. Ndërsa unë po dilja nga pishina, ai mi nguli sytë dhe unë e dallova fare qartë se cila ishte dëshira e tij. Mu afrua dhe më pëshpëriti në vesh: Do të pres në mesnatë në dhomë.

Ashtu bëra! Shkova dhe ai po më priste e pasi më puthi bëmë seks. Ai është disa vite më i madh se unë por është vërtetë shumë i pashëm. Tani ne takohemi rregullisht dhe flemë bashkë por kam kuptuar që unë nuk jam e vetmja femër në jetën e tij. Ai ka edhe disa të tjera. Unë kam rënë në dashuri me të por ai më do vetëm për një qëllim…si ‘shoqe me përfitim’!

Unë dua më shumë dhe tani nuk di çfarë të bëj, të ndahem prej tij apo të pres se mos ai dashurohet me mua”.

Përgjigjja e psikologes

“Nuk më duket ide e mirë të presësh nëse ai do të dashurohet apo jo me ty. Ulu dhe fol më të !

Tregoi se ti e do dhe nuk dëshiron të jesh ‘tjetra’ në jetën e tij.

E nëse ai nuk pranon një lidhje të sinqertë atëherë ‘jepi duart’.”