Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Hakmarrja në altar: Në vend që të lexonte zotimet, ajo habit çdo të ftuar me atë çfarë thotë

Postuar: 16/11/2018 - 11:58

Leximi i zotimeve në një dasmë është pa dyshim momenti më romantik. Shumica e çifteve përgatiten për të lexuar premtime për dashurinë dhe përkujdesin ndaj njëri-tjetrit.

Por një nuse e zemëruar vendosi të bëjë diçka krejt ndryshe. Ajo vendosi të turpërojë të fejuarin tradhtar përpara familjes dhe miqve.

Casey thotë se kishte zbuluar një natë përpara martesës të gjithë mesazhet që shkëmbente i fejuari me një vajzë.

“Nuk mund të martohesha dot,” thotë ajo, duke mos e besuar se mesazhet i përkisnin një bisede që bënte ai me një femër tjetër.

Nuk kishte një ose dy mesazhe, por plot, madje edhe selfie të çiftit.

Ajo e mbajti veten deri në momentin kur mbërriti në altar. Sapo iu kërkua që të lexonte zotimet, ajo nisi të lexonte mesazhet që shkëmbente i fejuari me dashnoren.

Në fund ajo thotë se dhëndri nuk kishte më asnjë zgjidhje, por u largua pa bërë zhurmë nga dasma. Pas tij edhe njerëzit e tjerë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/12/2018 - 19:33

Kjo është lista me 10 gjërat më të kërkuara gjatë 2018 dhe me shumë mundësi i keni kërkuar të gjithë personat apo eventet e mëposhtme të paktën njëherë:

Postuar: 14/12/2018 - 19:21

Diamanti më i madh i gjetur ndonjëherë në Amerikën e Veriut është nxjerrë së fundmi nga miniera

Postuar: 14/12/2018 - 19:07

 Fituesi i biletave falas për katër ditë te ishulli i seksit është një 16-vjeçar i virgjër.

Postuar: 14/12/2018 - 19:06

Ish-gruaja britanike e një miliarderi rus, i cili u urdhërua të paguajë 572 milionë dolalrë si

Postuar: 14/12/2018 - 19:04

Sipas të përjavshmes amerikane US Weekly, aktori i vjetër i aksionit Tom Cruise nuk takohet pre

Postuar: 14/12/2018 - 18:50

Të paktën një ditë në javë, trajtojeni veten me një gotë verë dhe një film të mirë!

Postuar: 14/12/2018 - 17:54

 Prokurorët spanjollë kanë akuzuar sot për evazion fiskal këngëtaren kolumbiane dhe filant