BREAKING NEWS

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente sekrete, së shpejti qeveria e Shqipërisë do të ekspozohet

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente
x
BREAKING NEWS

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje atyre që synonin të ma ‘hiqnin kokën’, të përshpejtojnë

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje
x
BREAKING NEWS

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte vënë në dispozicion të bandës së drogës”, Alibeaj reagon ndaj arrestimit të ish-shefit të policisë: Trafiku bëhej me bekimin e kryeministrit dhe ekzekutohej nga Saimir Tahiri

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte
x
BREAKING NEWS

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga arrestimi, ja ku ishte fshehur fshehur për 5 vite ish-shefi i policisë që u arratis nga Muriqani

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga
x
BREAKING NEWS

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve, arrestohet në Berat ish-shefi i Policisë së Dhërmiut

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve,
x
BREAKING NEWS

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do të jenë subjekt i drejtësisë”, paralajmërimi i fortë i Vangjelit: ‘Moti politik’ do të bëhet shumë më i nxehtë në shtator

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do
x
BREAKING NEWS

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe vështirësi të madhe policinë”, Klodiana Lala zbardh detaje të reja nga humbja e kontakteve me Martinajn: Ja cilat janë tre zonat që po hetohen

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe
x
BREAKING NEWS

“Shkatërrimi i ndërtesave gjatë tërmetit, erdhi si pasojë e korrupsionit”, Meta plas deklaratën e fortë dhe akuzon qeverinë: Durrësi nën presionin e mafies

“Shkatërrimi i ndërtesave gjatë tërmetit, erdhi si
x

Lifestyle

Hapet dera e dashurisë! Këto shenja të horoskopit do kalojnë një javë plot romancë

Hapet dera e dashurisë! Këto shenja të horoskopit do kalojnë

Kjo javë nis plot me mundësi dhe surpriza për këto tre shenja. Pak para se të hyjmë në sezonin e Luanit, Afërdita kalon në Gaforre, një pozicion që i bën marrëdhëniet më romantike. Në të njëjtën kohë, Mërkuri kalon në Luan, si rezultat i të cilit ne fokusohemi në çështje më praktike dhe të përditshme.

Kështu, do të bëheni më të gatshëm për të treguar ndjenjat tona dhe për të kryer akte dashurie, por gjithashtu duhet të jeni më të kujdesshëm në marrëdhëniet tuaja.

Këtë javë, tre janë shenjat e horoskopit që do t’i shohin marrëdhëniet e tyre të dashurisë duke u bërë gjithnjë e më të mira. Luani, Peshorja dhe Akrepi.

Luani

Me afrimin e sezonit tuaj zodiak, ju tashmë ndiheni më të bukur. Tani mund të jeni vetvetja dhe t’u jepni të gjithëve dashurinë tuaj. Këtë javë ndiheni më bujarë me paratë dhe përqafoni thënien “janë vetëm para”. Vetëm bëni pak kujdes, pasi xhepi juaj nuk përballon shumë shpenzime.

Ju ndani humorin tuaj të mirë me miqtë dhe familjen, megjithëse partneri juaj do të ndjejë gjithë dashurinë tuaj. Humori i zymtë që kishit në sezonin e gaforres zhduket, në momentin që Dielli kalon në shenjën tuaj. Gëzoni ditëlindjen tuaj me dashuri, udhëtim, argëtim dhe buzëqeshje. Mund t’i keni të gjitha.

Peshorja

Jeni mjaft selektivë me partnerët dhe kjo javë rikthen në jetën tuaj një person me të cilin ju ka lidhur më shumë se thjesht miqësi. Një dashuri e vjetër është rikthyer në jetën tuaj dhe kujtimet tuaja për këtë person janë aq pozitive dhe të bukura saqë mund të ndiheni të mërzitur nga gëzimi nga ideja për të filluar diçka përsëri me të. Marrëdhënia juaj mund të ketë përfunduar sepse rrethanat nuk ishin të përshtatshme. Jeni ndarë në marrëdhënie të mira dhe tani jeta po ju jep një shans të dytë, i cili mund të jetë shumë më emocionues se i pari.

Akrepi

Një ndryshim do të ndodhë brenda jush dhe mendimet tuaja do të ndryshojnë rrënjësisht. Do të kapërceni një person që ju ka penguar dhe kjo javë do ju çojë në rrugë të reja. Mund të jeni ende në një lidhje të re, në të cilën nuk keni arritur kurrë të jepni 100% nga vetja sepse mendimet tuaja ishin të ngatërruara. Ka ardhur momenti për të shprehur ndjenjat tuaja dhe, e dini, tjetri po e pret!