BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x

Lifestyle

Hapet dera e ëndrrave të mëdha! Kush janë tre shenjat me fat për këtë fundjavë?

Hapet dera e ëndrrave të mëdha! Kush janë tre shenjat me fat

DASHI

Në orët e ardhshme mos kini frikë të ëndërroni të mëdha. Beqarët e shenjës mund të takojnë një person të ri dhe të rëndësishëm. Ka një atmosferë ndryshimi, përqafojeni atë. Nuk ka kuptim të qëndroni të ankoruar pas së shkuarës, prandaj shikoni të ardhmen me optimizëm.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 18 nëntor 2023), pritet një ditë klasike e cila imponon një ritëm shumë të shpejtë. Ka shumë shpërqendrime. Nëse jeni duke pritur për përmirësime, do t’ju duhet të prisni edhe pak. Të paktën deri nesër pasdite.


BINJAKËT

Do të keni pak energji gjatë fundjavës dhe gjithashtu do t’ju duhet të përballeni me një Hënë që bie në kundërshtim me ju. Mos u zhytni në kujtime dhe përpiquni të shihni njerëz që mund t’ju shpërqendrojnë. Duhet të vazhdoni përpara dhe të filloni aventura të reja. Sidomos për ata që janë vetëm për një kohë të gjatë.

GAFORRJA

Jeni njerëz pasionantë dhe xhelozë. Para se të thoni diçka mendojeni me kujdes, nuk keni pse të nxitoheni shumë në dashuri. Jeni gjithashtu njerëz paqësorë, por duhwt ndonjëherë edhe të ndryshoni. Të paktën bëjeni këtë herë. Në fund të fundit për këtë është fundjava.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 18 nëntor 2023), ju pret një ditë e karakterizuar nga një Hënë në aspekt të favorshëm. Mund të keni edhe ide të shkëlqyer. Ndjenjat janë gjithashtu më të lehta për t’u menaxhuar. Organizoni një mbrëmje të këndshme me partnerin tuaj.

VIRGJËRESHA

Do të jetë një ditë në të cilën do të keni mundësi të rregulloni punët e papërfunduara. Largoni melankolinë. Me pak fjalë, nuk ka kuptim të qash për qumështin e derdhur. Mendoni për të ardhmen me optimizëm. Me pak fjalë, gjithçka po shkon mirë, por mos kini frikë nga disa ndryshime.

PESHORJA

Gjatë fundjavës do të arrini të zgjidhni një problem që ka të bëjë me shtëpinë. Diçka që ju shqetëson prej disa kohësh. Në dashuri keni nevojë të dëshpëruar për qetësi. Jeni të shqetësuar dhe kjo duket. Mundohuni të ecni përpara.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 18 nëntor 2023), jeni melankolik, ndoshta po ju mungon një person që nuk është në krahun tuaj. Ka diçka për të vënë në dukje, për të sqaruar përfundimisht. Sa i përket punës, ndryshimet janë afër.

SHIGJETARI

Fundjava do të nisë në mënyrë të shkëlqyer, Hëna në shenjën tuaj do të japë emocione të ndryshme. Kreativiteti është në kulmin e tij gjatë kësaj periudhe. E shtuna do të jetë e tensionuar, por do të sjellë disa avantazhe të papritura. Mbajeni edhe pak.

BRICJAPI

Diçka nuk ju bind në marrëdhënien tuaj të dashurisë, por kjo periudhë ju lejon të bëni zgjedhje të rëndësishme në karrierë. Ju gjithashtu duhet të relaksoheni dhe të rimbushni energjitë tuaja. Kujdes në dashuri, në orët e ardhshme. Rrezikoni të debatoni pa nevojë me partnerin tuaj.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 18 nëntor 2023), në orët në vijim do të shfaqen mundësitë në sektorin praktik. Jeni të shqetësuar për një konkurs. Mundohuni të mbani gjithmonë nën kontroll dëshirën tuaj për të fituar dhe/ose kontrolluar të tjerët.

PESHQIT

Hëna disonante ju fton të jeni shumë të kujdesshëm sidomos në orët e mbrëmjes. E diela është një ditë pa impulse të veçanta. Më mirë të presësh deri të hënën. Zgjidhje dhe situata më të mira do të vijnë.