BREAKING NEWS

Plas keq! Krisje e thellë brenda PS së Shkodrës, zbardhen debatet e forta/ Ministrja e njohur shpërthen në ofendime ndaj anëtarëve socialistë: Jeni llumi i partisë. Nuk do ndodhë më…

Plas keq! Krisje e thellë brenda PS së Shkodrës, zbardhen debatet
x
BREAKING NEWS

“Fenomeni Gruevski” në Shqipëri, politikanë dhe qeveritarë në rrezik, pritet publikimi i përgjimeve, emaileve dhe komunikimeve të zyrtarëve të lartë me botën e krimit e biznesmenë

“Fenomeni Gruevski” në Shqipëri, politikanë dhe
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: SPAK shumë shpejtë do të arrestojë kokat e korrupsionit dhe pastrimit të parave në Shqipëri, SHBA nuk do lejojë Metën dhe Berishën të shkaktojnë kaos dhe dhunë

Spartak Ngjela: SPAK shumë shpejtë do të arrestojë kokat e
x
BREAKING NEWS

Ndërkombëtarët “dhunojnë” Vuçiçin, Brukseli fut në “listën e kuqe” Serbinë pas forcimit të bashkëpunimit me Vladimir Putinin

Ndërkombëtarët “dhunojnë” Vuçiçin,
x
BREAKING NEWS

Alarmohet Serbia, Beogradi është nën presionin më të madh nga Perëndimi që nga viti 1999, ja orët vendimtare të Vuçiçit, Kroacia paralajmëron se njohja e Kosovës është e afërt

Alarmohet Serbia, Beogradi është nën presionin më të
x
BREAKING NEWS

Godet Prokuroria e Tiranës/ Apartamente, dyqane e tokë, kërkohet sekustrimi i pasurive të personit që ka lidhje me grupe kriminale, i përfshirë në trafikun e kokainës në Gjermani

Godet Prokuroria e Tiranës/ Apartamente, dyqane e tokë, kërkohet
x
BREAKING NEWS

Thellohet goditja për presidentin Vladimir Putin/ Bilanci i thellë ekonomik i Rusisë është gjithnjë e më katastrofik

Thellohet goditja për presidentin Vladimir Putin/ Bilanci i thellë
x
BREAKING NEWS

Ish-ministri i Ekonomisë përfundon në SPAK. Zbardhen detajet

Ish-ministri i Ekonomisë përfundon në SPAK. Zbardhen detajet
x

Lifestyle

Hapet porta e të mirave! Para dhe romancë, këtyre shenjave të horoskopit do t’u ndryshojë jeta plotësisht

Hapet porta e të mirave! Para dhe romancë, këtyre shenjave

Deri në shtator, tre shenja të Horoskopit do të arrijnë të bëjnë edhe atë që as nuk mund ta imagjinonin. Thjesht, ata do të ndjejnë se çfarë do të thotë kur yjet i favorizojnë ato. Zbuloni më poshtë për cilat shenja po flasim.

Virgjëresha

Deri më 15 Gusht, Virgjëresha është përballur me vështirësitë e përditshme. Në momentin kur gjithçka duket se ka dështuar, qielli hyn dhe dërgon ndihmë. Prisni të takoni një person që do t’ju ndryshojë jetën, jo vetëm në situatën aktuale, por edhe në planin afatgjatë.

Yjet po ju dërgojnë ndihmë dhe mbi të gjitha konfirmim se ndershmëria dhe puna shpërblehet. Edhe nëse kohët e fundit keni qenë të zhgënjyer, deri më 1 shtator gjërat do ndryshojnë tërësisht dhe do gjeni një punë që do t’ju sjellë mirëqenie dhe shumë para.

Peshorja

Do të jetë një takim fatal që do t’ju ndryshojë jetën. Është e mundur që personi të sjellë lajme për një trashëgimi ose një propozim për një partneritet biznesi dhe fillimin e një biznesi krejtësisht të ri. Por, çfarëdo që të ndodhë, shanset tuaja për të përfituar janë pothuajse të garantuara.

Dhe jo vetëm kaq. Pas këtij gushti, jeta juaj nuk do të jetë e njëjtë. Gjysma e dytë e muajit, deri më 1 shtator, është e rezervuar për biznes, por edhe për përparim shpirtëror dhe ndryshime të përgjithshme për mirë. Ndaj, bëhuni gati për ndryshime rrënjësore në jetë!

Ujori

Edhe pse nuk flisni shumë për ëndrrat tuaja, ju vazhdimisht përpiqeni për to. Dhe tani do të shpërbeheni. Këtë gusht do të realizoni ëndrrën tuaj të parealizuar, që ka të bëjë me një punë në të cilën do të mund të shprehni të gjithë krijimtarinë dhe talentin tuaj.

Do të merrni një ofertë të tillë që nuk mund të refuzohet në një takim me një person që do ta takoni përmes një miku. Meqenëse kjo është koha juaj për të shkëlqyer, të gjithë do ta vënë re se sa e veçantë jeni. Përveç gjithçkaje, do të paguheni mirë për punën tuaj.