Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Harrojeni viagra-n, një gotë nga kjo pije dhe efekti do të jetë i paimagjinueshëm

Postuar: 17/07/2019 - 23:06

Ngrënia e disa ushqimeve të caktuara mund të jetë faktor kyç në zgjidhjen e problemeve të ereksionit.
 
Në mesin e këtyre ushqimeve gjendet edhe pija e zakonshme në mesin tonë, kafeja.
 
Ajo jo vetëm që nxit metabolizmin tuaj dhe përmirëson rrjedhën e gjakut tuaj, por gjithashtu mund t’ju bëjë që t’iu zgjatë më shumë ereksioni.
 
Një filxhan i nxehtë mund të nxit depot e yndyrës duke iu dhënë më shumë energji përgjatë natës.
 
Hulumtuesit nga Universiteti i Teksasit në Hjuston zbuluan se meshkujt që pinin dy deri në tre filxhanë kafe çdo ditë kishin më pak gjasa që të kishin probleme me ereksionin. 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/08/2019 - 09:08

DASHI: Ju i keni borxh një mirënjohje njerëzve që ju kanë ndihmuar në jetën tuaj, të gjithë ata mësues, të afërm, miq, shefa dhe njerëz me ndikim.

Postuar: 23/08/2019 - 22:30

Keni probleme me gjumin? Një teknikë e ushtarakëve do t’ju vijë në ndihmë.

Postuar: 23/08/2019 - 20:54

Format dhe llojet e këmbës janë nga më të ndryshmet dhe janë pikërisht gishtat ata që përcaktojnë

Postuar: 23/08/2019 - 19:49

Prej disa ditësh, pylli gjigant i Amazonës është mbuluar nga flakët.
 

Postuar: 23/08/2019 - 19:35

Përvojë që nuk do harrohet do jetë për një çift nga Vietnami hera e parë që kryen marrëdhënie sek

Postuar: 23/08/2019 - 19:01

Meshkujt dhe femrat mund që ta zbulojnë lehtë se kanë apo jo mungesë seksi.

Postuar: 23/08/2019 - 18:40

Peshkatarët në Australi janë përballur me një situatë të pazakontë, teksa ishin duke peshkuar në