BREAKING NEWS

“Urdhërove vrasjen e Azem Hajdarit!”, Fatos Klosi nxjerr prapaskenat e rënda, i përgjigjet akuzës ‘bombë’ të Sali Berishës: Unë e paralajmërova që...

“Urdhërove vrasjen e Azem Hajdarit!”, Fatos Klosi nxjerr
x

Lifestyle

Harrojeni viagra-n, një gotë nga kjo pije dhe efekti do të jetë i paimagjinueshëm

Harrojeni viagra-n, një gotë nga kjo pije dhe efekti do të
Ngrënia e disa ushqimeve të caktuara mund të jetë faktor kyç në zgjidhjen e problemeve të ereksionit.
 
Në mesin e këtyre ushqimeve gjendet edhe pija e zakonshme në mesin tonë, kafeja.
 
Ajo jo vetëm që nxit metabolizmin tuaj dhe përmirëson rrjedhën e gjakut tuaj, por gjithashtu mund t’ju bëjë që t’iu zgjatë më shumë ereksioni.
 
Një filxhan i nxehtë mund të nxit depot e yndyrës duke iu dhënë më shumë energji përgjatë natës.
 
Hulumtuesit nga Universiteti i Teksasit në Hjuston zbuluan se meshkujt që pinin dy deri në tre filxhanë kafe çdo ditë kishin më pak gjasa që të kishin probleme me ereksionin.