BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Lifestyle

Harron kamerën hapur dhe bën dush ndërsa ishte në videokonferencë me presidentin

Harron kamerën hapur dhe bën dush ndërsa ishte në

Bën dush ndërsa ishte në një videokonferencë me presidentin. Ngjarja ndodhi në Brazil dhe personi në fjalë është një biznesmen që harroi të fikte kamerën teksa po laheshe.

Lajmi, që bëri një vend të tërë të qeshte, duke i hequr pak mendjen nga emergjenca koronavirus, bëri xhiron e botës.

24 pjesëmarrësit e tjerë nuk mundën mos ta shihnin skenën. Sipas medieve, presidenti brazilian, Bolsonaro, komentoi: “Ku shkoi? Nga ndonjë aty? A je mirë”. Më i drejtpërdrejtë ministri i Industrisë, Paulo Guedes: “Se kush po bën dush dhe është lakuriq”.

Nuk mungoi as ironia: “Fantastike, ndoshta djaloshi u nxeh prej bisedës, ndaj i futi një dush të ftohtë”.