BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x
BREAKING NEWS

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe në administratë, emrat me më shumë vota drejt katapultimit në qeveri

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe
x
BREAKING NEWS

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof për të rritur pazarin, deputetët demokratë kundër rikthimit të tij

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof
x

Lifestyle

Hëna e përgjakur pushton qiellin, astrologu i njohur turk del me paralajmërimin e rëndësishëm, tregon çfarë nuk duhet të bëni në këtë periudhë

Hëna e përgjakur pushton qiellin, astrologu i njohur turk del me

Sot, më datë 26 maj 2021, në qiell po ndodh një fenomen, i cili është më i dukshëm nga pjesë të caktuara të botës duke përfshirë Australinë, disa nga SHBA perëndimore, Amerika Jugore perëndimore dhe Azia Juglindore.

Hëna e plotë e majit njihet dhe si ‘’Hëna e gjakut’’, sepse ka krijuar një eklips hënor total dhe duket e kuqërremtë nga vende të caktuara.

Astrologu i njohur turk Dinçer Guner ka dhënë disa paralajmërime në lidhje me ‘Hënën e gjakut’.

Sipas këtij astrologu duhet të qëndroni larg sjelljeve të ekzagjeruar, si dhe nuk duhet të bëni premtime që nuk i përmbushni dot.

“Qëndroni larg sjelljeve fanatike dhe të ekzagjeruara, mos bëni premtime që nuk mund t’i përmbushni. Këshilla ime është që ju të mos debatoni me askënd në lidhje me fenë, besimin dhe sportet gjatë kësaj periudhe dhe të jeni sa më tolerant ndaj personit tjetër."- shkruan në postim astrologu.

Një rekomandim tjetër është të bëni llogaritë tuaja për çështje materiale dhe të shmangni shpenzimet e panevojshme.

Gjithashtu thotë se për shkak të eklipsit të hënës, tensioni izraelito-palestinez mund të rritet. Skandalet financiare janë gjithashtu të mundshme në botë.