BREAKING NEWS

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin Rama

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I qëndroi deklaratës për një rikthim të tij të mundshëm në krye të PD-së, Sali Berisha bën lëvizjen urgjente

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I
x
BREAKING NEWS

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet e rënda që po ndodhin në zgjedhjet për kryetarin e ri: Po fusin...

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet
x
BREAKING NEWS

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron çfarë do të ndodhë sot në zgjedhjet e PD-së, ka një mesazh të ‘koduar’ edhe për Berishën: Rama e...

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset një i ri, policia zbardh ngjarjen e rëndë

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë
x
BREAKING NEWS

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për katharsis

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për
x
BREAKING NEWS

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e rëndësishëm, zbulon vendimin më të ri të qeverisë së tij: Do e nisim në vjeshtë!

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e
x
BREAKING NEWS

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS, lë edhe mandatin e deputetit: Deklaroj fundin e...

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS,
x

Lifestyle

Hëna e përgjakur, çfarë nuk duhet të bëni në këtë periudhë sipas astrologut turk

Hëna e përgjakur, çfarë nuk duhet të bëni

Në 16 maj të këtij viti, ndodhi një fenomen i cili ishte më i dukshëm nga pjesë të caktuara të botës duke përfshirë Australinë, disa nga shtetet në Amerikë, etj.

Hëna e plotë e majit njihet gjithashtu si "Hëna e Gjakut" sepse krijoi një eklips hënor total dhe u duk e kuqërremtë nga vende të caktuara.

Astrologu i njohur turk Dincer Guner ka dhënë disa paralajmërime rreth ‘Hënës së Gjakut’.

Sipas këtij astrologu, duhet të qëndroni larg sjelljeve të ekzagjeruara dhe nuk duhet të bëni premtime që nuk mund t’i përmbushni.

"Qëndroni larg sjelljeve fanatike dhe të ekzagjeruara, mos bëni premtime që nuk mund t’i përmbushni. Këshilla ime është që gjatë kësaj periudhe të mos debatoni me askënd për fenë, besimin dhe sportet dhe të jeni sa më tolerantë ndaj personit tjetër”, është shprehur astrologu.

Një rekomandim tjetër është të bëni llogari të çështjeve tuaja materiale dhe të shmangni shpenzimet e panevojshme.