BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Lifestyle

Hëna është në anën tuaj sot/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot për secilën shenjë

Hëna është në anën tuaj sot/ Parashikimi ditor i

Dashi: Dita e sotme do të jetë me perspektiva të shkëlqyera për romancën tuaj. Kulmi maksimal do të arrihet në ditën e 28. Në punë, është një situatë mjaft e ndërlikuar për t’u menaxhuar pasi ka probleme të pazgjidhura.

Demi: Është një situatë mjaft e çuditshme për ndjenjat, përpiquni të merrni pak kohë. Punonjësit do të përjetojnë një ndryshim dramatik në ditët në vijim.

Binjakët: Parashikoni më mirë kohën e vendimeve tuaja, pasi mund të ndodhë diçka që mund të prishë marrëdhënien. Brenda pak javësh në punë do ju duhet të bëni disa zgjedhje të rëndësishme, ndaj përgatituni.

Gaforrja: Edhe sot, Hëna është në anën tuaj, ndaj përfitoni nga ajo. Në punë, edhe ata që janë të rinj do të gjejnë shumë mundësi këto ditë.

Luani: Që në mëngjes, do të keni ndjesinë se diçka nuk shkon në marrëdhënien tuaj me një person që e pëlqeni. Ndërsa në punë do të merrni disa propozime të këndshme.

Virgjëresha: Hëna është në anën tuaj në këtë periudhë, ndaj do të keni marrëdhënie të mirë me persona të shenjës së Akrepit dhe Bricjapit. Në punë do të merrni shumë konfirmime, sidomos nëse ia keni dalë mirë.

Peshorja: Nëse në dashuri keni disa çështje të rëndësishme për të diskutuar, bëjeni tani, mos prisni. Ndërkohë kushtojini vëmendje propozimeve të reja në punë, sepse në fund të janarit mund të humbisni kontrollin.

Akrepi: Falë ndikimit të Hënës, do të keni shumë pasion gjatë ditës së sotme. Ndërkohë vlerësoni mirë propozimet në punë sepse jo gjithçka që shkëlqen është e duhura.

Shigjetari: Prej disa kohësh për ata që jetojnë një histori fikse, ndoshta ka keqkuptime. Mundohuni t’i sqaroni sa më shpejt të jetë e mundur. Biznesi është i favorizuar gjatë kësaj kohe për shenjën tuaj.

Bricjapi: Afërdita është në shenjën tuaj, përdoreni siç duhet për marrëdhëniet tuaja. Zgjidhini problemet tuaja të vogla profesionale, por mos e teproni duke dashur të bëni gjithçka vetë

Ujori: Sot nuk jeni në ditën tuaj më të mirë, ndaj keni nevojë për qetësi. Në punë ka pasur një ndryshim të qartë në interesa, duhet të dini si ta shfrytëzoni.

Peshqit:  Ditët e fundit keni pasur probleme në dashuri, por mos lejoni asgjë që t’ju prishë marrëdhënien. Në punë jeni veteran i diskutimeve dhe takimeve.