BREAKING NEWS

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të Covid-19

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të
x
BREAKING NEWS

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë, një tjetër shtet evropian heq të gjitha kufizimet me Shqipërinë duke filluar nga nesër

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë,
x
BREAKING NEWS

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë
x
BREAKING NEWS

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të ashpra dhe jep ultimatumin e prerë: Çoni përpara Reformën në Drejtësi! Nëse s’tregoni guxim...

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të
x
BREAKING NEWS

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/ Pritet vendimi për zgjedhjet lokale të 2019, përfaqësuesja e qeverisë kërkon pezullimin e çështjes. Cili është verdikti i Gjykatës Kushtetuese?

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet të shqyrtohet/ Mblidhet me urgjencë Gjykata Kushtetuese, a do të rrëzohen zgjedhjet lokale të 30 qershorit 2019 dhe a do të ketë zgjedhje të parakohshme?

Çfarë pritet të shqyrtohet/ Mblidhet me urgjencë Gjykata
x
BREAKING NEWS

Kur do arrestohen 'peshqit e mëdhenj'? SHBA paralajmëron ndryshimin e MADH në Shqipëri

Kur do arrestohen 'peshqit e mëdhenj'? SHBA paralajmëron
x

Lifestyle

Hëna është në favorin tuaj/ Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet për secilën shenjë

Hëna është në favorin tuaj/ Parashikimi i horoskopit

DASHI

Këtë të diel në mes të majit, yjet ju ftojnë të jeni të kujdesshëm në dashuri, veçanërisht nëse keni pasur situata të paqarta … Sa i përket punës, duhet të përpiqeni t’i bëni gjërat një nga një dhe me qetësi.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (16 maj), jetojeni të qetë të dielën. Mund të zgjidhni një konflikt që ka lindur kohët e fundit. Sa i përket punës: nëse doni të mbyllni një marrëveshje, kërkoni këshilla të mira dhe mos u nxitoni. Rrini i qetë.

BINJAKËT

Yjet janë gjithashtu interesantë për takime të reja. Sa i përket punës, këshilla është të rikuperoni pak më shumë qetësi. Saturni mbështet projekte të reja. Shfrytëzojeni rastin.

GAFORRJA

Hëna në një aspekt të mirë do t’ju ndihmojë të kuptoni se çfarë duhet të bëni: me një person të Virgjëreshës dikush mund të lindë në marrëveshje. Sa i përket punës ekziston një projekt i rëndësishëm për t’u zbatuar.

LUANI

Nëse jeni në çift dhe në krizë tani mund të jetë më e lehtë të përballeni me njëri-tjetrin. Hëna do të jetë në shenjën tuaj, duke filluar nga 18 maji. Sa i përket punës, nuk ka nevojë të pranoni angazhime që duken të komplikuara.

VIRGJËRESHA

Duhet të bëni vend për marrëdhëniet më autentike. Këto ditë jo gjithçka po funksionon shkëlqyeshëm. Në punë, kërkesat tuaja nuk do të pranohet menjëherë. Për më shumë, do të fillojë një fazë e “mundjes me krah”.

PESHORJA

Hëna do të jetë kundër: pritet ndonjë ndërlikim në dashuri. Dikush do të dëshirojë të jetë në një vend krejt tjetër… Për sa i përket punës, është një moment pozitiv: mund të filloni të rindërtoni veten në disa projekte.

AKREPI

Hëna e favorshme do t’ju ndihmojë të flisni për dashurinë, madje edhe për probleme serioze që tani mund të zgjidhen në mënyrën më të mirë të mundshme. Në punë Jupiteri dhe Saturni tani janë kundër: është më mirë të mos lini asgjë për gjëra të pasigurta.

SHIGJETARI

Nëse ata që janë në çift kanë pasur probleme të rënda nga disa keqkuptime, mund të jeni në gjendje të zgjidhni ato. Yjet inkurajojnë dialogun. Sa i përket punës, keni shumë angazhime dhe shumë gjëra për të bërë: një krijimtari e shkëlqyeshme është rikthyer.

BRICJAPI

Hëna do të jetë përballë, nëse keni provuar një krizë është më mirë të jeni të kujdesshëm. Sa i përket punës, kjo varet nga ajo që do të bëni: është rreptësisht e nevojshme për të shmangur polemikat e tjera të panevojshme.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (16 maj), do të duhet të jeni në gjendje të bëni plane me një person këto ditë, gjithmonë në funksion të së ardhmes. Sa për punën, nëse e keni një ide të mirë, provojeni!

PESHQIT

Në dashuri duket se keni nevojë për diçka më shumë, disa konfirmime. Sa i përket punës, deri në fund të muajit dikush do të ketë mundësinë të bëjë zgjedhje që do të çojnë në rezultate të rëndësishme.

Më të lexuarat