Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Hileja më fantastike e të gjitha kohërave që do ju kursejë shumë para! Ajo vendos një top me letër alumini në lavatriçe dhe na tregon me video çfarë ndodh

Postuar: 22/08/2019 - 19:26

Larja e rrobave me siguri nuk është puna juaj e preferuar në shtëpi. Në shumë raste mund të jetë kaq e lodhshme. Gjatë këtij procesi duhet të siguroheni që temperatura është e përshtatshme dhe sigurisht duhet të jeni të kujdesshëm që të mos t’i thani rrobat tuaja plotësisht.

Megjithatë falë kësaj këshille shumë të dobishme, rrobat tuaja do të duken si të reja!

Shikoni videon dhe ndajeni me shokët tuaj!

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/09/2019 - 20:02

Planeti i zbuluar kohët e fundit nga Nasa , i ngjashëm me tokën quhet Kepler- 452B dhe ndodhet jashtë sistemit tonë diellor .

Postuar: 17/09/2019 - 19:58

Policia në SHBA thotë se një çift kanë kryer seks në makinën e policisë pasi u arrestuan teksa ng

Postuar: 17/09/2019 - 15:42

Një mësues nga fshati Greme e Komunës së Ferizaj shihet duke dhunuar në orë të mësimit një nxënës

Postuar: 17/09/2019 - 09:08

Jo të gjithë miqtë me përfitime janë aq me fat sa të bien në dashuri, kështu që shijoni momentin.

Postuar: 16/09/2019 - 15:57

Një nënë me tre fëmijë ka kaluar më shumë se tre javë në spital dhe ra në koma pasi iu shfaq sëmu

Postuar: 16/09/2019 - 15:36

Një mëngjes të hëne një grua në Oregon doli jashtë për një moment dhe pastaj ia mbathi me të katë