BREAKING NEWS

Superoperacioni i policisë, shkon në 40 numri i personave të shoqëruar, sekuestrohen shuma të mëdha parash dhe pasuri të tjetërsuara, në skemë janë përfshirë njerëz të botës së krimit

Superoperacioni i policisë, shkon në 40 numri i personave të
x

Lifestyle

Hileja më fantastike e të gjitha kohërave që do ju kursejë shumë para! Ajo vendos një top me letër alumini në lavatriçe dhe na tregon me video çfarë ndodh