BREAKING NEWS

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I qëndroi deklaratës për një rikthim të tij të mundshëm në krye të PD-së, Sali Berisha bën lëvizjen urgjente

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I
x
BREAKING NEWS

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet e rënda që po ndodhin në zgjedhjet për kryetarin e ri: Po fusin...

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet
x
BREAKING NEWS

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron çfarë do të ndodhë sot në zgjedhjet e PD-së, ka një mesazh të ‘koduar’ edhe për Berishën: Rama e...

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset një i ri, policia zbardh ngjarjen e rëndë

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë
x
BREAKING NEWS

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për katharsis

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për
x
BREAKING NEWS

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e rëndësishëm, zbulon vendimin më të ri të qeverisë së tij: Do e nisim në vjeshtë!

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e
x
BREAKING NEWS

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS, lë edhe mandatin e deputetit: Deklaroj fundin e...

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS,
x
BREAKING NEWS

SURPRIZA e Kongresit të PS-së, vajza e të ndjerit Bashkim Fino me lot në sy mban fjalimin drithërues dhe zbulon vendimin që ka marrë: Do plotësoj porosinë e babait!

SURPRIZA e Kongresit të PS-së, vajza e të ndjerit Bashkim Fino me
x

Lifestyle

Horoskopi 1 Qershor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Horoskopi 1 Qershor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi
Dita të ofron terrenin e duhur për të zgjidhur problemet familjare të së kaluarës, me vetëbesim të plotë dhe dinamizëm.
Kini kujdes nga dreka, pasi emocionet e akumuluara mund t’ju çojnë në shpërthime emocionale të papritura.

Demi
Sot keni nevojë për privatësi, në mënyrë që të riformatoni mendimet tuaja.

Nga mbasditja ka shumë të ngjarë të shprehni pakënaqësite që ndjeni për një çështje, e cila do ndikojë rrethin tuaj miqësor.

Binjakët
Ju ofrohet mundësia për të bërë biseda të këndshme me miqtë tuaj.
Minimizoni ankthin dhe stresin në punë.

Gaforrja
Dita ju ofron mundësinë të shijoni momente të bukura me shoqërinë dhe familjen.
Sot jeni plotë optimizëm dhe kjo rrezatohet dhe te tjerët, kështu qe shfrytëzojeni në maksimum humorin e mirë që keni.

Luani
Dita është në favorin tuaj sot. Ju jepet mundësia për të sqaruar probleme nga e kaluara dhe t’i mbyllni çështjet me sukses një herë e përgjithmonë.
Besojini intuitës, nuk ka për t’iu lënë në baltë.

Virgjëresha
Sot dita i dedikohet planeve që keni për të ardhmen. Jeni më të qartë dhe dini saktësisht se çfarë dëshironi.
Ka të ngjarë qe një mik apo mikeshë t’ju ndihmojë në arritjet që synoni në karrierë

Peshorja
Sot do të tërhiqni vëmendjen ( gjithmonë për mirë) në çdo sektor të jetës suaj, si në jetën personale, ashtu edhe në atë profesionale.
Maturia, vendosmëria dhe optimizmi që keni, rrezatojnë në pamjen tuaj sot, prandaj do të jeni magnet për shumë persona.
Kujdes mos u besoni fjalëve të mëdha.

Akrepi
Më në fund kuptoni fuqinë që keni brenda vetes. Rrethanat ju bëjnë te ndiheni te veçantë dhe kjo ju ndihmon në vetëbesimin tuaj.
Shijoni kohën që kaloni me familjarët, lini mënjanë çështje dytësore dhe fokusohuni te partneri/partnerja juaj.

Shigjetari
Sot do të gjeni balancën shpirtërore, mungesa e së cilës ju mundonte kaq shumë kohë e fundit.
Jeni më të kthjellët në lidhje me çështjet personale.

Bricjapi
Sot ju ofrohet mundësia të komunikoni me një person nga e kaluara, për të sqaruar nje çështje qe ka ngelur pezull prej kohësh.

Ju e dini shumë mirë se cili jeni dhe çfarë meritoni, jeni të sigurt për vendimet tuaja dhe kjo vërehet dhe pëlqehet nga personat që ju rrethojnë.

Ujori
Dita është në favorin tuaj, për sa i përket programit tuaj të përditshëm.
Jeni më të kthjellët dhe do te riorganizoni axhendën tuaj ditore në mënyre efektive. Kështu që do te krijoni hapësirë brenda ditës, për të kaluar momente relaksuese ms familjen.

Peshqit

Përqëndohuni te gjendja juaj emocionale dhe te rrethi miqësor.
Ju ofrohet mundësia për te zgjidhur çështjet financiare me ndihmën e një miku.