BREAKING NEWS

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e shtëpisë (Emri)

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga inertet dhe uji (Video)

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe stuhi e pazakontë shiu (Video)

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në PD, ja vendimi që duhej të merrte kur Berisha u shpall 'non grata'

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në
x
BREAKING NEWS

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e rëndësishme për qytetarët

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga PD-ja

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga
x

Lifestyle

Horoskopi 24 Mars, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Horoskopi 24 Mars, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi

Shmangni tensionet e panevojshme. Faturat e papritura mund të rrisin barrën financiare. Ju do të merrni të gjithë vëmendjen që dëshironi. Do të zhyteni në mendime romantike. Ai që ka më pak përputhshmëri me ju në vendin e punës do të ketë një bisedë të mirë me ju sot. Do të jeni entuziast dhe kreativ. Partneri juaj mund të bëjë diçka përrallore pa dashje

 

Demi

Njerëzit rreth jush do ju mbështesin. Marrëveshjet e pronës mund të japin fitime të mira. Kushtojini vëmendje nevojave të anëtarëve të familjes. Jeta e dashurisë do të lulëzojë. Një projekt i rëndësishëm mund të vonohet. Mund ta shpërdoroni kohën tuaj të lirë. Jeta në çift do jetë romantike.

Binjakët

Natyra juaj e mirë do të sjellë momente të lumtura. Personaliteti juaj do t'ju ndihmojë të bëni pak miq të rinj. Nëse do të dilni të rrini me të dashurin, bëni kujdes me rrobat që keni veshur. Mund të keni sukses në fushën tuaj të aktivitetit. Biznesmenët do të donin të kalonin më shumë kohë me familjarët e tyre. Trajtojeni bashkëshortin tuaj me butësi.

Gaforrja

Debati mund t'ju prishë humorin. Do të përfitoni nga dividentët. Një mesazh i rëndësishëm do të sjellë lumturi për familjen. Projektet e partneritetit do krijojnë probleme. Do të jeni të zemëruar me veten që keni lejuar dikë të përfitojë nga ju. Mund ta shpërdoroni kohën tuaj të lirë. Bashkëshorti juaj mund të refuzojë t'ju bindet.

Luani

 Do të jeni energjikë. Qëndroni larg njerëzve që humbasin paratë dhe kohën tuaj. Mundohuni të jeni të arsyeshëm me njerëzit që ju duan dhe kujdesen për ju. Çrregullimet emocionale mund të ndikojnë tek ju. Ata që paraqiten për provimin konkurrues duhet të ruajnë gjakftohtësinë e tyre. Aftësia juaj për të bindur të tjerët do të paguajë dividentë të pasur. Bashkëshorti juaj mund të mos ju mbështesë plotësisht.

Virgjëresha

Shmangni ngrënien e tepërt. Mendoni mirë përpara se të investoni në skemat financiare. Kaloni pak kohë me miqtë në mbrëmje. Partneri juaj mund të zemërohet me ju. Pranimi i gabimit tuaj do të jetë i dobishëm për ju. Kërkoni falje kujt i keni dëmtuar. Ju mund të lëndoni dikë pa e ditur me fjalët tuaja. Komunikimi i gabuar mund të krijojë probleme sot me bashkëshortin.

Peshorja

Duhet të keni kujdes për shëndetin tuaj, i cili është parakusht i një jete të lumtur personale dhe profesionale. Duhet të shmangni shpenzimet e tepërta apo shpenzimet për artikuj luksoz edhe pse pozicioni juaj financiar do të mbetet i fortë gjatë gjithë ditës. Ju bashkëshorti/ja do të derdhni mbi ju dashurinë dhe përzemërsinë e tij/saj sot. Bashkëpunëtorët tuaj do ta vlerësojnë punën dhe përkushtimin tuaj. Disa nga miqtë tuaj të vjetër mund t'ju vizitojnë në mbrëmje. Ju duhet të diskutoni planet tuaja të ardhshme me prindërit tuaj dhe të dëgjoni me kujdes këshillat e tyre.

Akrepi

Gjendja juaj shëndetësore do të mbetet perfekte gjatë gjithë ditës. Ka të ngjarë të merrni kthime të mira nga investimi juaj i kaluar. Fëmijët tuaj do t'ju mbajnë të zënë gjatë gjithë ditës. Duhet të harroni shqetësimet tuaja dhe të shijoni shoqërinë e bashkëshortit tuaj sot. Sot është dita perfekte për të realizuar projekte dhe plane të reja. Disa punë të rëndësishme në zyrën tuaj mund të prishin planin tuaj për mbrëmjen. Udhëtarët duhet të qëndrojnë vigjilent për sigurinë e sendeve të tyre gjatë udhëtimit.

Shigjetari

Puna krijuese do t'ju mbajë të relaksuar gjatë gjithë ditës. Çdo këshillë nga babai juaj mund të jetë e dobishme në vendin e punës. Do të silleni si paqebërës në familje. Ju duhet t'i kushtoni vëmendje problemit të të gjithëve për t'i mbajtur gjërat nën kontroll. Bashkëshorti do të vijë përpara për t'ju ndihmuar në momentin e nevojës. Sot do të keni mundësi të mjaftueshme për të fituar para shtesë. Ka të ngjarë të shkoni për pazar me anëtarët e familjes suaj sot. Disa të afërm të largët mund t'ju vizitojnë sot dhe të kërkojnë bashkëpunimin tuaj për projektet e tyre të reja.

Bricjapi

Nuk duhet të kritikoni të tjerët pa ditur detaje për asnjë çështje. Diskutimi dhe pajtimi janë mënyrat e vetme për të zgjidhur çdo mosmarrëveshje në zyrën ose shtëpinë tuaj. Një nga të afërmit tuaj mund t'ju ndihmojë financiarisht sot. Ka të ngjarë të vizitoni një vend fetar me anëtarët e familjes suaj sot. Gjithmonë duhet të shmangni debatet dhe keqkuptimet me bashkëshortin. Njohuritë shtesë që merrni sot do t'ju japin një avantazh kur keni të bëni me bashkëmoshatarët. Konsultohuni me disa ekspertë dhe pleqtë tuaj përpara se të bëni ndonjë investim të ri.

Ujori

Ka gjasa që sot të shëroheni nga sëmundja. Kërkoni gjithmonë bekimet e prindërve tuaj ndërsa largoheni nga shtëpia për ndonjë punë të rëndësishme. Ju fëmijët mund të kërkoni më shumë kujdes dhe vëmendje nga ju. Një nga ndihmësit tuaj të besuar mund t'ju largojë sot. Mendoni dy herë përpara se të filloni ndonjë projekt të ri. Ju duhet të mësoni të përdorni kohën tuaj të lirë në mënyrë produktive, përndryshe do të mbeteni prapa në jetë. Bashkëshorti juaj është burimi juaj kryesor i frymëzimit gjatë kohës tuaj të vështirë.

Peshqit

Shëndeti juaj mund të lulëzojë duke ndarë lumturinë me të tjerët. Ka të ngjarë të merrni kthime të mira nga investimi juaj i kaluar. Disa çështje të pakëndshme mund të shfaqen sot në familjen tuaj. Kjo do të ndikojë në paqen tuaj mendore. Ju do të jeni në gjendje të bashkoni marrëveshjet kryesore të tokës dhe të koordinoni shumë njerëz në projektet argëtuese. Ka të ngjarë të takoni një person shpirtëror në mbrëmje. Bashkëshorti juaj mund të zhvillojë disa komplikime shëndetësore. Kjo do të ndikojë në paqen tuaj mendore.