BREAKING NEWS

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje atyre që synonin të ma ‘hiqnin kokën’, të përshpejtojnë

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje
x
BREAKING NEWS

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte vënë në dispozicion të bandës së drogës”, Alibeaj reagon ndaj arrestimit të ish-shefit të policisë: Trafiku bëhej me bekimin e kryeministrit dhe ekzekutohej nga Saimir Tahiri

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte
x
BREAKING NEWS

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga arrestimi, ja ku ishte fshehur fshehur për 5 vite ish-shefi i policisë që u arratis nga Muriqani

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga
x
BREAKING NEWS

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve, arrestohet në Berat ish-shefi i Policisë së Dhërmiut

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve,
x
BREAKING NEWS

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do të jenë subjekt i drejtësisë”, paralajmërimi i fortë i Vangjelit: ‘Moti politik’ do të bëhet shumë më i nxehtë në shtator

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do
x
BREAKING NEWS

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe vështirësi të madhe policinë”, Klodiana Lala zbardh detaje të reja nga humbja e kontakteve me Martinajn: Ja cilat janë tre zonat që po hetohen

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe
x
BREAKING NEWS

“Shkatërrimi i ndërtesave gjatë tërmetit, erdhi si pasojë e korrupsionit”, Meta plas deklaratën e fortë dhe akuzon qeverinë: Durrësi nën presionin e mafies

“Shkatërrimi i ndërtesave gjatë tërmetit, erdhi si
x
BREAKING NEWS

Mister fati i Ervis Martinajt, Klodiana Lala zbulon mesazhin e tij të fundit

Mister fati i Ervis Martinajt, Klodiana Lala zbulon mesazhin e tij të
x

Lifestyle

Horoskopi 3 Gusht, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Horoskopi 3 Gusht, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi 

Shumë nga synimet tuaja sot do të arrihen lehtësisht, kryesisht për shkak të qëndrimit tuaj dashamirës dhe personalitetit të ëmbël. Me miqtë tuaj si aleatë, më në fund do të jeni në gjendje të zbatoni idetë dhe planet tuaja dhe të përmbushni një ëndërr madhështore.


Në punë do keni një ndihmë të rëndësishme nga partneri. Në planin financiar duhet të jeni të përgatitur për shpenzime të papritura, të cilat do të kapërcehen herët a vonë.

Demi

Sot do të jeni pak të stresuar për çështjet praktike dhe detyrat e përditshmërisë suaj, siç janë detyrimet dhe çështjet pezull. Nëse veproni, me logjikë, maturi dhe pjekuri, në mënyrë që ajo që dëshironi të zgjidhet më në fund, do të arrini shumë qëllime dhe më në fund do të çliroheni nga stresi.

Në karrierë, mund të shijoni një ditë plot mundësi dhe mundësi për të arritur qëllimet. Në planin financiar mos i shtyni për nesër detyrimet tuaja.

Binjakët

Dita e sotme do t'ju ofrojë shumë momente të gëzueshme dhe të këndshme, ripërtëritje dhe kënaqësi! Ju tregoni veten tuaj më të mirë, talentet, kreativitetin dhe pamjen tuaj të rinovuar. Ka ardhur koha për të përmbushur ëndrrat tuaja dhe për të përmirësuar reputacionin tuaj në rrethin tuaj shoqëror.

Në punë, por edhe në atë financiar do keni favore dhe sigurisht zhvillime pozitive.


SHBA sanksionon të dashurën me reputacion të presidentit Vladimir Putinit
Gaforrja

Sot jeni duke u fokusuar në përvojat tuaja të kaluara, të cilat tani funksionojnë në mënyrë konstruktive për ju, pasi janë mësime jete. Gjithashtu, merreni me familjen dhe kështu mund të përmirësoni marrëdhëniet tuaja familjare, të lëkundura më herët.

Në karrierën tuaj do të jeni të suksesshëm, përderisa nuk ankoheni çdo tre e ca here. Në planin financiar do ketë stres dhe pasiguri.

Luani

Sot ju shprehni mendimet, opinionet dhe idetë tuaja në rrethin tuaj shoqëror pikërisht ashtu siç duhet. Përveç kësaj, ka shumë telefonata, lajme dhe mesazhe të gëzuara që vijnë sot dhe me shumë mundësi, do të keni edhe një udhëtim të këndshëm. Ditë e përshtatshme për dalje rekreative.

Fusha e punës kërkon përqendrimin tuaj dhe padyshim performancë të mire. Në planin financiar është dita e duhur për marrëveshje financiare.

Virgjëresha

Sot po përqendroheni te të mirat tuaja materiale, në blerjet dhe pasuritë tuaja. Ju e njihni vlerën tuaj personale dhe rifitoni vetëvlerësimin dhe vetëbesimin e plotë. E vetmja gjë që duhet të kufizoni sot është tendenca juaj për të qenë me opinion.

Sot do të ndjeni siguri dhe stabilitet në sektorin e punës. Në planin financiar do të gjeni mënyra të ndryshme për të fituar më shumë para.


Policia e Kosovës thotë se në Rudarë u ndalua autoambulanca me ilaçe të kontrabanduara, Serbia e akuzon "se rrëmbeu" shoferin
Peshorja

Sot me Hënën në shenjën tuaj, marrëdhëniet tuaja ndërpersonale dhe të gjitha fushat e rëndësishme të jetës suaj do t'ju sjellin vetëm kënaqësi dhe gëzim. Ndiheni plotësisht të kërkuar dhe të dashur në rrethin tuaj shoqëror, pasi të gjithë ju kanë pranë. Gjithashtu, ju arrini qëllimet dhe përmbushni ëndrrat.

Në punë, çdo iniciativë juaj do të ketë rezultatin që dëshironi. Në planin financiar shpenzoni shumë dhe në fund mbaroni.

Akrepi 

Sot është një ditë e mirë për veprime në prapaskenë. Nëse lëvizni fshehurazi për të arritur qëllimet tuaja, me siguri do të keni sukses. Në momente të caktuara gjatë ditës do të ndiheni sikur dëshironi të largoheni për pak nga jeta shoqërore, gjë që do të funksionojë në mënyrë konstruktive për ju, pasi do të gjeni një mundësi për pushim dhe qetësi.

Në planin financiar do të jeni të kënaqur me zhvillimet e sotme. Në punë bëni gabime për shkak të ditës së pushimit.

Shigjetari 

Një këshillë nga një mik i ngushtë do të sjellë arritjen e një qëllimi madhështor dhe përmbushjen e një dëshire të madhe. Ditë e përshtatshme, për ndryshime radikale dhe pozitive të të gjitha llojeve.

Në planin financiar dhe professional nëse veproni me zgjuarsi do të arini shumë.

Bricjapi 

Është dita ideale për të realizuar dhe arritur një qëllim të madh për ju, atë që ka të bëjë me përmirësimin e imazhit tuaj shoqëror dhe të reputacionit tuaj! Përveç kësaj, ju përmbushni ambicie të mëdha dhe fitoni respektin social të të tjerëve.

Në punë, suksesi është i sigurt sot! Në planin financiar jeni të organizuar siç duhet dhe gjithçka do jetë mire.

Ujori

Një ditë e këndshme, optimiste dhe me fat është këtu për ju. Thuaj jo rutinës dhe monotonisë së përditshmërisë dhe mirëpres ndryshimet pozitive dhe në fakt në fusha shumë të rëndësishme të jetës suaj. Ditë e përshtatshme, për kontakte, lëvizje, komunikime, biseda dhe pretendime për qëllime.

Në karrierën tuaj, ju arrini qëllime të larta. Në planin financiar sot është dita e duhur për blerje.

Peshqit

Do të ndryshoni rrënjësisht mënyrën tuaj të të menduarit dhe mënyrën se si merreni me marrëdhëniet dhe kontaktet ndërpersonale. Tani është koha për të shfrytëzuar në maksimum mprehtësinë tuaj të fortë dhe instinktin e rritur për t'i dhënë fund të përhershëm situatave dhe marrëdhënieve toksike që ju kanë pllakosur deri më tani.

Në planin financiar do keni zgjidhje për problemet e vjetra. Në karrierën tuaj duhet të jeni gati për ftohtësinë e kolegëve.