BREAKING NEWS

Deklaroi se Gerti Shehu kishte probleme të shëndetit mendor, doktori merret në pyetje nga policia

Deklaroi se Gerti Shehu kishte probleme të shëndetit mendor, doktori
x
BREAKING NEWS

“Gerti Shehu agjenti i policisë”/ Sulmi ndaj Berishës, reagon Met Rrumbullaku

“Gerti Shehu agjenti i policisë”/ Sulmi ndaj Berishës,
x
BREAKING NEWS

VIDEO/ Shpërthimet në veri të Kosovës, publikohen pamjet e objektit të shkatërruar, dyshohet se...

VIDEO/ Shpërthimet në veri të Kosovës, publikohen pamjet e
x
BREAKING NEWS

Kryeministri i Spanjës bojkoton Samitin e BE në Tiranë, zbardhet shkaku kryesorë, dyshohet se biznesmeni i njohur...

Kryeministri i Spanjës bojkoton Samitin e BE në Tiranë, zbardhet
x
BREAKING NEWS

"Hajde ta vallëzojmë vallen e Rugovës"/ Borrell filmon performancën, ja veprimi që bën Vuçiç (FOTO)

"Hajde ta vallëzojmë vallen e Rugovës"/ Borrell filmon
x
BREAKING NEWS

Kur do të anëtarësohet Shqipëria në BE? Michel jep shpresë: Nuk duhet pritur fundi

Kur do të anëtarësohet Shqipëria në BE? Michel jep
x
BREAKING NEWS

Dhuna ndaj Berishës, vjen reagimi i menjëhershëm i OSBE: Të shmangen spekulimet dhe...

Dhuna ndaj Berishës, vjen reagimi i menjëhershëm i OSBE: Të
x
BREAKING NEWS

“85 mln euro mbështetje buxhetore”/ Von der Leyen jep lajmin e mirë për Shqipërinë

“85 mln euro mbështetje buxhetore”/ Von der Leyen jep lajmin e
x

Lifestyle

Horoskopi 6 tetor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Horoskopi 6 tetor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi 
Treshja e sotme Mërkur-Pluton do t'ju ofrojë mundësi dhe mundësi të pafundme, të cilat do t'i shërbejnë nevojës tuaj të fortë për t'u marrë me çështjet pezull, detyrimet dhe çështjet praktike të përditshmërisë suaj. Përveç kësaj, sot është një ditë ideale për të filluar stërvitjen ose dietën.

Zhvillimet në karrierë do të jenë absolutisht të favorshme. Në planin financiar tregohuni dyfish të kujdesshëm në marrëveshjet financiare sot.

Demi 

Me treshen Mërkur-Pluton, ju projektoni veten tuaj më të mirë në jetën tuaj shoqërore dhe mbusheni me admirim. Do të ketë shumë zhvillime, në ndërveprimet ndërpersonale dhe sociale, çështjet që kanë të bëjnë me fëmijët, veprimet krijuese dhe daljet rekreative.

Fati është plotësisht në anën tuaj në çështjet tuaja financiare. Në karrierën tuaj mund të lodheni, por në fund do të keni sukses.

Binjakët 

Treshja Mërkur-Pluton sot është absolutisht e dobishme për ju, nëse përfitoni nga mundësitë që do t'ju vijnë sot, me mençuri dhe inteligjencë. Nëse i besoni instinkteve tuaja, do të arrini të përballoni detyrimet dhe çështjet pezull që kanë të bëjnë me familjen dhe shtëpinë tuaj.

Në karrierë, gjërat po bëhen gjithnjë e më të mira! Financiarisht ka një zgjidhje financiare që ka të bëjë me një person familjar.

Gaforrja

Dita e sotme është padyshim konstruktive për jetën dhe përditshmërinë tuaj. Ju gëzoni favore në aktivitete dhe tubime shoqërore, por edhe në të gjitha llojet e udhëtimeve. Me Trine Merkur-Pluton, do të arrini qëllimet dhe objektivat tuaja dhe do të përmbushni shumë nga dëshirat tuaja.

Çështjet profesionale dhe financiare, gjeni zgjidhjen e tyre. Thuaju po ofertave dhe fillimeve të reja.

Luani 

Do të jeni në gjendje të provoni vlerën tuaj dhe të përmbushni lehtësisht disa dëshira dhe të zbatoni plane, të cilat më në fund do t'ju rikthejnë vetëbesimin dhe vetëvlerësimin.

Planet tuaja financiare janë vënë në zbatim sot, pasi portofoli juaj është në favor. Në karrierën tuaj ju duhet durim dhe shumë punë për të pasur sukses.

Virgjëresha

Një ditë e përkryer për shenjën tuaj. Me çdo kusht, përfitoni nga treshja veçanërisht pozitive Merkur-Pluton dhe do të shihni se si do të arrini lehtësisht dëshirat e thella, qëllimet dhe ambiciet e larta. Ju zbatoni planet dhe idetë tuaja dhe ndryshoni rrënjësisht gjithçka që nuk ju pëlqen.

Në karrierën tuaj, ju shpërbleheni për mundin tuaj të deritanishëm. Edhe në planin financiar zhvillimet do jenë të favorshme për ju.

Peshorja 

Treshja Mërkur-Pluton ju rinovon psikologjikisht, përmirëson disponimin tuaj, largon të gjitha situatat e vështira dhe ju çliron nga përvojat dhe kujtimet e pakëndshme. Do të ishte mirë, sot, të dëgjoni intuitën dhe instinktin tuaj.

Në karrierë, disa zbulime do të bëjnë shumë vështirësi të kapërcehen më në fund. Në planin financiar mund të prisni një lajm të gëzueshëm dhe vetëm zhvillime të lumtura.

Akrepi 

Prisni momente të gëzueshme me miqtë tuaj, si dhe rindezje të miqësive tuaja, në mënyra të ndryshme.

Në planin financiar, patjetër do të keni sukses. Në karrierën tuaj, nëse shmangni gabimet provokuese, gjithçka do të shkojë mirë.

Shigjetari 

Do të arrini të zbuloni veprime të fshehura të disa personave që ju shqetësojnë drejtpërdrejt dhe përpiqen të përfitojnë nga ju. Duhet t'i besoni pa frikë mprehtësisë suaj të rritur dhe të përdorni bindjen tuaj në mënyrë konstruktive.

Në fushën e punës jeni mjaft të favorizuar, përderisa shfrytëzoni mundësitë. Do të keni favore edhe në sektorin financiar, pasi vijnë të ardhura shtesë.

Bricjapi

Sigurohuni që të shfrytëzoni mundësitë e shumta që do t'ju jepen sot, në mënyrë që të arrini qëllime madhështore dhe të zbatoni ide e plane të të gjitha llojeve, me Trinën Mërkur-Pluton. Çështjet e studimit dhe arsimimit, jashtë vendit, udhëtimet dhe kontaktet me persona nga distanca, janë veçanërisht të favorizuara tani.

Në punë duhet të shmangni gabimet nga pakujdesia dhe nxitimi. Financiarisht, thuajini po marrëveshjeve dhe nënshkrimeve.

Ujori 

Ka ardhur dita kur do t'i jepni fund problemeve dhe vështirësive të vjetra që ju shqetësojnë prej kohësh. Me Trinin e sotëm Mërkur-Pluton, zgjidhjet e pafundme dhe zbulimet konstruktive do të vijnë në rrugën tuaj, të cilat do t'ju ndihmojnë të merrni vendimet e duhura.

Në punë do ketë ulje-ngritje, por në fund gjithçka do t'ia dalë. Çështjet tuaja financiare do të jenë padyshim në favor.

Peshqit 

Dita është ideale për të rindezur dhe përmirësuar të gjitha marrëdhëniet dhe ndërveprimet tuaja ndërpersonale. Njerëzit që ju rrethojnë do t'ju japin vetëm gëzim dhe do t'ju japin kënaqësi të konsiderueshme. Treshja Mërkur-Pluton sot premton gjithashtu një lajm shumë të këndshëm.

Marrëdhëniet dhe bashkëpunimet tuaja po përmirësohen sot. Në financa gjeni ekuilibrat që kishit.