BREAKING NEWS

Çfarë do të diskutohet në Samitin e Tiranës më 6 dhjetor që do zbarkojnë liderat e BE-së? Zbardhet axhenda e plotë

Çfarë do të diskutohet në Samitin e Tiranës më 6
x
BREAKING NEWS

Pritet të mblidhet me urgjencë KQZ, zbardhet vendimi më i fundit që do merret për Ori Nebiajn dhe Petrit Dodën

Pritet të mblidhet me urgjencë KQZ, zbardhet vendimi më i fundit
x
BREAKING NEWS

Drejtësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë të re avokatja e njohur e vendit tonë, kishte nevojë për transplant të palcës jashtë vendit, Adriatik Lapaj jep lajmin e trishtë: Do më marrë shumë malli!

Drejtësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë
x
BREAKING NEWS

Surpriza e motit për ditën e nesërme, çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Surpriza e motit për ditën e nesërme, çfarë pritet
x
BREAKING NEWS

Paskal Milo akuzon rëndë kryeministrin: Rama ka gënjyer në deklaratën që bëri në Izrael, ja për çfarë bëhet fjalë

Paskal Milo akuzon rëndë kryeministrin: Rama ka gënjyer në
x
BREAKING NEWS

Burri vrau gruan me foshnjen në bark, trondit gazetari dhe ngre pikëpyetjet e forta

Burri vrau gruan me foshnjen në bark, trondit gazetari dhe ngre
x
BREAKING NEWS

Mbrëmje dramatike! Messit hedh "KO" Meksikën, Argjentina “merr me vete” Poloninë në fazën tjetër

Mbrëmje dramatike! Messit hedh "KO" Meksikën, Argjentina
x
BREAKING NEWS

Vrasja e 35-vjeçares shtatzënë nga burri, thirrja urgjente: Gra dhe vajza, jemi të rrezikuara

Vrasja e 35-vjeçares shtatzënë nga burri, thirrja urgjente: Gra
x

Lifestyle

Horoskopi, çfarë parashikojnë yjet për ditën e sotme, 22 nëntor 2022

Horoskopi, çfarë parashikojnë yjet për ditën e sotme,

Dashi


Do të kënaqeni me kohën e lirë që keni. Mund të keni vështirësi në shlyerjen e shumës së kredisë. Natyra gazmore e anëtarëve të familjes do të ndriçojë atmosferën në shtëpi.

Demi


Shanset për përfitime monetare nga burime të papritura janë të mundura. Personaliteti juaj do t’ju ndihmojë të bëni pak miq të rinj. Mos bërtisni me zë të lartë për lidhjet e dashurisë.

Binjakët


Do jeni energjikë. Ju mund t’i investoni paratë tuaja në aktivitete fetare. Keqkuptimet me të dashurit do të zgjidhen. Do jetë një ditë e mirë në punë. Sjellja e çrregullt e partnerit tuaj mund të prishë romancën.

Gaforrja

Meqenëse Hëna është në Peshore, është një ditë e shkëlqyer për ju për të marrë vendime të rëndësishme. Do të jeni plot energji. Do të merrni lajme të mira në lidhje me pronën.

Luani

Personat e papunë të kësaj shenje të horoskopit do të kenë rezultate pozitive nëse kanë aplikuar për ndonjë punë. Do të jeni qendra e tërheqjes në turmë për sjelljen tuaj të mirë. Ju do të kujdeseni për familjen tuaj.

Virgjëresha

Mund të ndiheni të sigurt në çdo rrethanë të jetës. Shmangni ofendimin e njerëzve të afërt. Kini parasysh fjalët tuaja ndërsa flisni me dikë. Ju duhet të përmirësoni qëndrueshmërinë tuaj mendore.

Peshorja

Duhet të jeni të kujdesshëm gjatë drejtimit të makinës. Ka të ngjarë të përfitoni nga investimi juaj i mëparshëm. Fëmijët tuaj mund të kërkojnë më shumë vëmendje dhe kujdes nga ju.

Akrepi

Ka të ngjarë të tërhiqni vëmendjen e shumë njerëzve për shkak të punës dhe vendosmërisë suaj. Do të jeni në qendër të një mbledhjeje familjare. Prindërit do të vijnë përpara për t’ju ndihmuar në kohën e nevojës.

Shigjetari

Duhet të kujdeseni për shëndetin. Nëse do të shkoni në një udhëtim, atëherë kini kujdes për gjërat tuaja me vlerë dhe çantat pasi ka të ngjarë të vidhen. Sidomos, mbajeni çantën tuaj në një vend të sigurt.

Bricjapi

Kujdesuni veçanërisht për ndjenjat e të tjerëve ndërsa jepni një gjykim, pasi çdo vendim i gabuar i marrë nga ju jo vetëm që do të ndikojë negativisht tek ata, por edhe do t’ju japë tension mendor.

Ujori

Duhet të kaloni kohën tuaj të lirë duke ndjekur hobi ose duke bërë gjëra që ju pëlqejnë më shumë. Prindërit tuaj mund të shqetësohen për shkak të mënyrës së jetesës dhe shpenzimeve tuaja ekstravagante.

Peshqit

Natyra juaj e dhembshur do të sjellë shumë momente të lumtura. Vizita e shtëpive të të afërmve dhe miqve tuaj mund të shtojë stresin tuaj financiar. Miqtë dhe partnerët e ngushtë bëhen ofendues dhe e bëjnë jetën të vështirë për ju.