Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Horoskopi për ditën e sotme, 15 nëntor 2018

Postuar: 15/11/2018 - 07:05

 Dashi
Yjet ju sugjerojnë që të bëni më shumë kujdes me punën. Nga ana profesionale shumë të lindur në këtë shenjë do të kenë suksese të mëdha. Sa i përket shëndetit, ai parashikohet të jetë i mirë.
Demi
Në karrierë mund të keni një promovim që vjen si rezultat i punës tuaj. Ata që kanë biznese, mund të shohin frytet e para. Në jetën familjare dhe atë të dashurisë, megjithatë nuk do të shpëtoni pa zhgënjime.
Binjakët
Ajo që do të bjerë në sy për të lindurit në këtë shenjë është pikërisht karriera, por edhe dashuria. Sot në punë do të gjendeni para disa situatave të vështira. Gjërat do të përmirësohen në pjesën e dytë të ditës.
Gaforrja
Do të ketë risi në vendin e punës, ndërkaq nuk do ju mungojë as energjia dhe entuziazmi për karrierë. Mund të përballeni me disa vështirësi financiare, por gjërat do rregullohen falë aftësive tuaja.
Luani
Parashikohet që disa prej të lindurve në shenjën tuaj të marrin disa lajme të mira. Eshtë momenti që të mendoni për të investuar në një projekt afatgjatë. Në dashuri mund të keni disa probleme komunikimi.

 

Virgjëresha
Sukseset më të mëdha do të paraqiten në karrierë. Në dashuri do të keni disa lajme të mira dhe të këqija. Ndërkaq shëndeti do të jetë shumë i mirë në pjesën e dytë të ditës fale energjisë pozitive që rrethon.
Peshorja
Parashikohet fat sa i përket financave. Sa i përket gjendjes së përgjithshme do të jeni shumë të relaksuar. Së shpejti parashikohet një ndryshim madhor që mund të prekë vendin e punës. Ndryshimi mund të jetë për mirë.
Shigjetari
Sot do të mund të shijoni sukseset tuaja në punë dhe në karrierë. Megjithatë, duhet të jeni më të bindur në arritjen e qëllimeve tuaja. Nëse merreni me biznes, intensifikojeni punën dhe angazhimin tuaj.
Bricjapi
Disa probleme të zakonshme në punë do ju shqetësojnë gjatë gjithë ditës. Jeta profesionale do të komplikohet nga mungesa e dukshme e suksesit. Fatmirësisht do të keni pranë ndihmën e partnerit.
Ujori
Karriera juaj sot do të ketë rritje. Promovimet në detyrë nuk do të mungojnë dhe për pasojë edhe të ardhurat nuk do të mungojnë. Në dashuri duhet më shumë përkujdesje nga ana juaj.
Peshqit
Në pjesën e parë të ditës do të keni përparime në punë. Do të karakterizoheni nga vetëbesimi, një gjë që do ju ndihmojë. Bëni më shumë kujdes me shëndetin dhe tregohuni më i vëmendshëm ndaj ushqimeve.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 26/05/2019 - 21:53

Marrëdhëniet seksuale varet në gjendjen emocionale dhe në personin që ndodhet në anën tjetër të k

Postuar: 26/05/2019 - 12:50

Në Londër ndodhet ndoshta lokali më i pazakontë në botë.

Postuar: 26/05/2019 - 08:26

Dashi – Ju mund të dëshironi të keni liri sot.

Postuar: 25/05/2019 - 23:57

Nëse nuk ke patur fat në marrëdhëniet e tua të dashurisë, kjo mbase ka të bëjë me faktin se ende

Postuar: 25/05/2019 - 11:29

Që kur u ndava nga bashkëshorti, nisa të kisha një lidhje me një koleg të martuar.

Postuar: 24/05/2019 - 21:15

 Meri Shehu në parashikimin e saj për shenjat e horoskopit ka treguar se për një nga shenjat