Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Horoskopi për ditën e sotme, ja shenjat që do u ndodhin të papritura

Postuar: 17/11/2018 - 08:24

Dashi

Duhet të bëni më të mirën tuaj në punë nëse duhet të fitoni respektin e atyre që ju rrethojnë. Mos jini kategorik dhe të prerë në çdo gjë. Sa i përket dashurisë, ji gjithçka është në formën e duhur.

Demi
Nëse doni të merrni pjese ne lloto, fatin e keni në dorën tuaj. Në punë do të përfitoni nga rastet që do t’ju vijnë. Në dashuri do të konkretizoni një dëshirë të cilën e keni ëndërruar prej kohësh.

Binjakët
Do të ndiheni të shpërqendruar dhe nuk do të mund të merrni iniciativa të rëndësishme. Në mbrëmje nëse jeni vetëm do të programoni një mbrëmje shumë emocionale. Me punën tregoni kujdes.

Gaforrja
Sot yjet ju këshillojnë që në çështjet e dashurisë të veproni në bazë të instinktit tuaj sepse do të jeni shumë intuitiv. Në punë duhet të jeni seriozë për të shmangur ndonjë zhgënjim me pasoja.

Luani
Suksesi do t’ju udhëheqë në të gjitha vendimet që do të merrni. Në punë do të kapni më shumë mundësi të reja. Edhe promovimet nuk përjashtohen. Sa i përket dashurisë, ndiheni shumë mirë vetëm.

Virgjëresha
Diçka mund t’ju bezdisë sot prandaj bëni kujdes me miqësitë e sapokrijuara. Në punë mund të vijnë disa pagesa të papritura. Një investim i vjetër do të sjellë rezultate shumë të mira.

 

 

Peshorja
Një problem i vogël mund të dalë në vendin tuaj të punës. Falë kredibilitetit që keni gjithçka do të kalojë si me magji. Në dashuri do të merrni lajme të mira të cilat do jua ndryshojnë ditën.

Akrepi
Dita do të jetë e mbushur me surpriza të këndshme. Do të njihni miq të rinj që do t’ju bëjnë për vete me kulturën dhe elokuencën e tyre. Në fushën e ndjenjave partneri do t’ju habisë me origjinalitetin e tij.

Shigjetari
Duhet të dëgjoni këshillën e njerëzve që ju duan të mirën dhe që ju vënë përballë realitetit, kështu që merrni parasysh sugjerimet tuaja. Parashikohet që të bëni një njohje të re.

Bricjapi
Një lidhje dashurie pritet që të ketë ulje ngritje. Përpiquni që të ruani qetësinë në një situatë nervozizmi përndryshe do të kaloni në probleme të paparashikuara. Me çështjet e ekonomisë jo gjithçka po ecën mirë.

Ujori
Parashikohet të keni fat në fushën e dashurisë. Një njohje e re pritet të rezultojë afatgjatë. Në vendin e punës kushtojini më shumë vëmendje një detyre të cilën e keni lënë pas dore prej shumë kohësh.

Peshqit
Yjet e favorizojnë shenjën tuaj sa i përket karrierës. Nëse jeni duke planifikuar që të ndërmerrni një iniciativë të re do të fat maksimal që gjithçka të shkojë në mënyrë të suksesshme.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 11/12/2018 - 22:32

Tentativa e një gruaje kohët e fundit për spastrim të toksinave të trupit duke pirë 1 litër salcë soje brenda disa orëve, shkoi tmerrësisht keq, teksa ra në koma dhe pësoi dëmtime të përhershme të sistemit nervor.

Postuar: 11/12/2018 - 22:14

Streha më e madhe e kafshëve ka njoftuar se po ndalon pranimet e adoptimeve për periudhën e Kri

Postuar: 11/12/2018 - 19:34

Banorët e qytetit të Westonenn në afërsi të Dortmundit janë gjendur në një situatë të rrallë mb

Postuar: 11/12/2018 - 18:54

Ky është  momenti dramatik kur një luan i ri e pa veten të rrethuar dhe i hungërinte bizon

Postuar: 11/12/2018 - 18:36

Djali i vogël futboll-dashës i presidentit amerikan Donald Trump, Barron nuk bën shumë paraqitj

Postuar: 11/12/2018 - 18:15

Një studim i ri i sfungjerëve modernë të detit ka nisur të hedhë dritë mbi mënyrat e mbijetesës

Postuar: 11/12/2018 - 18:02

Një studim i ri i  University of Surrey në Britani ka zbuluar një lidhje mes meditimit dhe