Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Horoskopi ditor, e martë 25 shtator 2018

Postuar: 25/09/2018 - 07:11

Dashi
 
Duhet të tregoni më shumë kujdes ndaj vetes dhe shëndetit tuaj, sidomos nëse keni ndërmarrë një rrugëtim të ri profesional, dinamik dhe lodhës. Duhet të tregoni më shumë kujdes për lidhjet tuaja, pasi shumë shpërqendrime, mund të minojnë një raport të mirë dhe të konsoliduar.
 
Demi 
 
Në këtë moment është e rëndësishme që të lidhni më shumë aleanca, të cilat do ju lejojnë që të merrni më shumë rezultate nga pikëpamja profesionale. Këshillohet që të tregoni kujdes dhe të mos ndikoheni nga bindjet që keni krijuar në të kaluarën.
 
Binjakët
 
Do të rigjeni gëzimin dhe gjallërinë e cila do ju lejojë që të mbyllni gjithë ato raporte aspak të frytshme, si nga pikëpamja sentimentale edhe profesionale. Projekte të reja do ju dhurojnë kënaqësi të madhe.
 
Gaforrja
 
Do të jeni shumë kokëfortë, por kjo gjë do ju lejojë që të arrini objektiva të mëdha, në vendin tuaj të punës. Një kompromis i mirë, mund të lejojë që të arrini një marrëveshje të mirë brenda çiftit.
 
Luani
 
Kjo e martë, do të jetë një ditë e rëndësishme për gjithë ata projekte që keni përpunuar gjatë muajve të fundit. Duhet të jeni shumë të vendosur, në mënyrë që të jeni me këmbë në tokë. Në dashuri duhet të jeni shumë kurajoz dhe të shprehni hapur ndjenjat tuaja.
 
Virgjëresha
 
Parashikohet një ditë e qetë dhe relaksuese, e cila do ju lejojë që të përkufizoni mirë disa angazhime që keni, për shkak të lodhjes nga rutina. Do të arrini të mbyllni një marrëveshje me leverdi. Bëni kujdes me shpenzimet.
 
Peshorja
 
Do të keni mundësi të ideoni një projekt të ri, i cili do të rezultojë mjaft i frytshëm. Do të dini të jeni të lirshëm dhe kjo gjë do të jetë sekreti i suksesit tuaj. Megjithatë në dashuri, këshillohet që të jeni më të vendosur dhe të largoni ndrojtjen.
 
Akrepi
 
Parashikohen ngadalësime të vogla, të cilat gjithsesi nuk duhet t’iu dekurajojnë, për shkak se intuita juaj do ju lejojë që të mbyllni në kohë një projekt që keni nisur. Këshillohet që të jeni shumë strategjik, lidhur me investimet.
 
Shigjetari
 
Ju pret një javë e madhe suksesi, e cila do ju gjejë të realizuar në sferën profesionale. Sigurisht ka disa gjëra të pasigurta, të cilat ju vendosin nën presion, ndaj mos u dekurajoni. Megjithatë mund të mbështeteni tek mbështetja e vlefshme e bashkëpunëtorëve tuaj. Në mbrëmje, parashikohen takime mjaft të frytshme.
 
Bricjapi
 
Mos hezitoni të kërkoni këshilla nga një kolegu juaj më ekspert lidhur me investimet, pasi tashmë nuk ju lejohet që të gaboni. Një projekt i juaji ka të gjitha mundësitë për t’iu dhuruar kënaqësi të mëdha. Në mbrëmje, mundohuni të kaloni më shumë kohë me familjen ose partnerin/en. Përgjithësisht, parashikohet një mbrëmje e cila do ju gjejë më romantik.
 
Ujori
 
Parashikohet një ditë, e cila do ju lejojë që të përqendroheni më mirë në punën tuaj dhe në perspektivat e së ardhmes. Duhet të jeni shumë të kujdesshëm dhe përqendruar në zgjidhjen e të papriturave të vogla, që kanë të bëjnë me realizimin e investimeve të reja. Në dashuri do të jeni në kërkim të stimujve të rinj.
 
Peshqit
 
Duhet të jeni shumë të kujdesshëm me fjalët, pasi në mënyrë të pavullnetshme, mund të dëmtoni një person që keni përzemër. Këshillohet që të shmangni ushqyerjen e debateve të kota. Duhet të reflektoni më shumë dhe të mos përfshiheni në projekte shumë të rrezikshme nga pikëpamja ekonomike.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/12/2018 - 11:18

Një asteroid metalik, prej 1 500 metrash diametër, goditi Tokën 2,5 milionë vite më parë, shkruan gazeta italiane ‘’Corriere della Sera’’.
 

Postuar: 14/12/2018 - 10:09

Këto fakte për tradhtinë deri tani nuk i keni ditur, e po tani duhet patjetër t’i mësoni.

Postuar: 14/12/2018 - 08:44

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 14 dhjetor 2018
 

Postuar: 14/12/2018 - 08:33

Sipas studimeve, ngjyra natyrale e flokëve tregon shumë në lidhje me shëndetin tuaj, jetën seks

Postuar: 14/12/2018 - 07:26

Vizioni i fëmijëve ndryshon që nga lindja.
 

Postuar: 13/12/2018 - 21:07

Një vogëlushi 5-vjeçar i kishin mbetur vetëm kockat pas keqtrajtimeve nga njerka e tij.Nëna e 7 f