BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh me “ushtaret” besnike të kryeministrit Rama, Balluku dhe Kumbaro, SPAK sekuestron telefonat e vartësve të tyre, zbardhen detajet e forta

Çfarë po ndodh me “ushtaret” besnike të
x
BREAKING NEWS

Dosja Rama, a u pyet kryeministri shqiptar nga një prokuror dhe një zyrtar i FBI në New York dhe koeçidenca fatkeqe e pranimit të fajit nga McGonigal për aferat e shefit të qeverisë

Dosja Rama, a u pyet kryeministri shqiptar nga një prokuror dhe një
x
BREAKING NEWS

Evi Kokalari zbardh të vërtetën e dosjes së Ilir Metës në FBI, nuk ka lidhje me atentatin ndaj Tom Doshit, ja prapaskenat që ka luajtur Sali Berisha

Evi Kokalari zbardh të vërtetën e dosjes së Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Edi Rama i fali Samir Manes 57 mijë metër 2  me vetëm 1 euro  dhe 165 mijë metër ndërtim, ja si kryeministri i shkaktoi shtetit shqiptar 30 deri në 40 milionë euro humbje vetëm për interesat e oligarkut më të madh në Shqipëri

Edi Rama i fali Samir Manes 57 mijë metër 2  me vetëm 1 euro
x
BREAKING NEWS

SPAK gati goditjen e madhe për politikanët e përfshirë në korrupsion dhe vrasje, Altin Dumani vihet në lëvizje, ja kush janë “dosjet e nxehta”që po zien vendi

SPAK gati goditjen e madhe për politikanët e përfshirë
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela zbardh të fshehtat e zgjedhjeve në Kukës: Ja kush ia dha goditjen e madhe në prapaskenë Sali Berishës dhe çfarë e pret në vijim ‘non gratën’

Spartak Ngjela zbardh të fshehtat e zgjedhjeve në Kukës: Ja kush
x
BREAKING NEWS

Petro Koçi: Ja provat që zhduku Sali Berisha për të mbuluar masakrën e ‘21 Janarit’ dhe skema që ndoqi për të fshehur gjurmët te afera e ‘Gërdecit’, roli i Shkëlzenit dhe dëshmia që e fundos

Petro Koçi: Ja provat që zhduku Sali Berisha për të
x
BREAKING NEWS

Censusi si anketë e Neptunit për oferta elektroshtepijakesh, a e ka shtuar oligarku Samir Mane listën e pyetjeve për shqiptarët?

Censusi si anketë e Neptunit për oferta elektroshtepijakesh, a e ka
x

Lifestyle

Horoskopi ditor për nesër, do të befasoheni se çfarë kanë parashikuar yjet për ju, 3 qershor 2023

Horoskopi ditor për nesër, do të befasoheni se çfarë

Jeni rritur dhe jeni më të pjekur. Tani ju mund të merrni me të vërtetë zhytjen që keni qenë duke u përpjekur të bëni për një kohë të gjatë. Takime të mundshme të rëndësishme gjatë një lëvizjeje. Së shpejti Venusi do të fillojë një tranzit që do të zgjasë shumë muaj.

Sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër (e shtunë, 3 qershor 2023), nëse jeni në një lidhje të veçantë, nyjet do të kthehen në shtëpi për t’u ngritur. Në përgjithësi, të gjitha marrëdhëniet e dashurisë kanë kaluar një fazë rishikimi prej disa kohësh. Kapitulli i punës: nuk keni pse të prisheni, gjërat do të zhbllokohen, por kujdes nga lodhja gjatë orëve të ardhshme. Pritja në fundjavë është pothuajse këtu.


Të dashur Binjakë, vetëm ata që prej disa kohësh jetojnë në një marrëdhënie të trazuar do të duhet të marrin një vendim. Për sa i përket punës, është një situatë ndryshimi, ka gjasa të mos kemi siguri, qoftë edhe për vjeshtë.

Po vjen një verë në të cilën do të ketë më shumë dëshirë për të qeshur, për t’u argëtuar. Nuk duhet të përfshiheni shumë në probleme të kota, do të krijohen çifte dhe shenja juaj do të jetë ndër më të preferuarat. Për sa i përket punës, nëse dikush ju ka kërcënuar pozicionin tuaj, tani nuk duhet të mendoni më për të.

I dashur Luan, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër (e shtunë, 3 qershor 2023), një lajm i mrekullueshëm është në rrugë e sipër. Lajmin do ta ndjejnë edhe ata që jetojnë në një lidhje të gjatë. Çiftet më solide, ata që kanë të paktën një vit, mund të planifikojnë një bashkëjetesë ose një martesë. Kapitulli i punës: Është një kohë kur mund të merrni reagime, por duhet të luftoni. Vazhdojë luftën.

Ka mundësi të ketë tension nëse keni të bëni me Peshqit dhe Shigjetarin. Javë e rëndësishme që ju shtyn të krijoni një marrëdhënie të vlefshme me personin që doni. Puna? Ju do të bëni kërkesa gjatë kësaj periudhe me sigurinë se përgjigjet e shumëpritura do të vijnë së shpejti.

Nuk keni pse të mendoni për të kaluarën. Në përgjithësi duhet thënë se e gjithë vera është në anën tuaj. Për çiftet në krizë prej disa kohësh, që janë ende bashkë, më e keqja ka kaluar. Puna? Tani që Jupiteri nuk është më kundër, mund të filloni sërish me një projekt të veçantë.

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë, 3 qershor 2023), është e vështirë të ruash qetësinë, sepse është një periudhë në të cilën kthehen në lojë situatat e vjetra që nuk janë zgjidhur kurrë. Për sa i përket punës, ata që kanë biznesin e tyre e dinë që duhet të ndryshojnë projekte.

Afërdita ka nisur një tranzit aktiv, që do të zgjasë shumë muaj. Për sa i përket punës, jeni të mbështetur nga qielli dhe kjo mund të jetë momenti i duhur për nisma dhe marrëveshje profesionale.

Jeni duke përjetuar një situatë rikuperimi. Së shpejti nuk do të keni më Venusin kundër, në disa raste do të jetë e nevojshme të rizbuloni dëshirën dhe energjinë për dashuri. Për sa i përket punës, ata që kanë një aktivitet të pavarur duhet të kenë kujdes me shpenzimet.

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë, 3 qershor 2023), gjatë verës do të ndiheni më kërkues, do të duhet të bëni kujdes që të mos e vështirësoni shumë partnerin, sepse do të përfundoni duke vënë në pikëpyetje gjithçka. Puna? Do të ketë disa ndryshime…

Është koha për të rizgjuar ndjenjat tuaja të fjetura. Nëse nuk e keni bërë tashmë këtë, përpiquni të braktisni çdo lloj disfatizmi, luftoni atë ndjenjën e zbrazëtisë që mund të lindë në ditë të caktuara. Rreth punës situata e ndryshimeve do të jetë pozitive. Është gjithashtu i mundur një rikonfirmim.