BREAKING NEWS

Çfarë është aplikacioni ku flisnin Rama-McGonigal? Evi Kokalari zbardh detajet: Përdoret nga CIA

Çfarë është aplikacioni ku flisnin Rama-McGonigal? Evi
x
BREAKING NEWS

"McGonigal, djallëzor si Putini", deklarata e fortë e ish-të dashurës së ish-zyrtarit: Tradhtoi FBI-në për para

"McGonigal, djallëzor si Putini", deklarata e fortë e
x
BREAKING NEWS

Rrëfimi ish-të dashurës së McGonigal, Bushati: Dëshmia e sotme tregon që miqësia me Ramën ishte e fortë

Rrëfimi ish-të dashurës së McGonigal, Bushati: Dëshmia
x
BREAKING NEWS

Paralajmërimi i fortë i Ngjelës: Shqipëria ka hyrë në historinë drejt bashkimit etnik, është koha jonë

Paralajmërimi i fortë i Ngjelës: Shqipëria ka hyrë
x
BREAKING NEWS

"Çantën e mbushur me para", ish-e dashura zbulon se çfarë i tha ish-zyrtari i FBI-së

"Çantën e mbushur me para", ish-e dashura zbulon se
x
BREAKING NEWS

“E nisa e dehur”/ A është penduar? Ish-e dashura e McGonigal rrëfen si fundosi ish-agjentin

“E nisa e dehur”/ A është penduar?  Ish-e dashura e
x
BREAKING NEWS

Çfarë i tregoi FBI-së për Shqipërinë? Ish-e dashura e Mc Gonigal tregohet e prerë në përgjigjen e saj

Çfarë i tregoi FBI-së për Shqipërinë? Ish-e
x
BREAKING NEWS

Serbia po njeh pavarësinë? Komunikata zyrtare po shpërndahet me shpejtësi në rrjet: Republika e Kosovës...(FOTO)

Serbia po njeh pavarësinë? Komunikata zyrtare po shpërndahet me
x

Lifestyle

Horoskopi ditor për nesër, e Enjte 22 Shtator 2022

Horoskopi ditor për nesër, e Enjte 22 Shtator 2022

Dashi

Jeta juaj ne çift do jete e mire gjate kësaj dite. Do qëndroni me tepër kohe me partnerin dhe do arrini te flisni edhe për disa tema delikate. Beqaret nuk do e kërkojnë me ngulm princin e tyre te kaltër, por do i marrin gjerat si t’iu vijnë. Do ndihen me te qete ne këtë mënyrë. Buxheti nuk do jete shume i mire, kështu qe pjesës me te madhe do i duhet te marre para borxh për t’ia dale.

Demi

Jeta juaj ne çift do jete gjate gjithë kohës e mbrojtur sot. Nuk do keni as debatin me te vogël me partnerin tuaj, përkundrazi do ndiheni shume me te qete. Beqaret do përballen me zhgënjime nëse nxitohen dhe nuk tregohen te duruar. Buxhetin duhet ta keni me tepër ne vëmendje sepse po bëtë gabime situata mund t’iu dale edhe tërësisht jashtë kontrollit.

Binjaket

Klima e ngrohte do mbizotërojë gjate gjithë kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Do dini si te flisni dhe si te merreni vesh me atë qe keni ne krah, prandaj asgjë e keqe nuk do ju ndodhe. Për beqaret gjithçka do jete e mundur kështu qe duhet te bëhen gati. Financat nuk do jene te shkëlqyera, por te mjaftueshme sa për te kryer te gjitha shpenzimet e nevojshme.

Gaforrja

Dite e bukur do jete kjo edhe për ju. Kohen e lire do e kaloni tërësisht me partnerin dhe do dashuroheni me te me shume pasion. Beqaret do përballen me surpriza te këndshme. Disa miq kane menduar për gjithçka dhe zemra do iu rrahe fort. Ne planin financiar do jeni me shume fat. Situata jo vetëm qe do stabilizohet, por mund te ketë edhe goxha përmirësime.

Luani

Nuk do dëshironi ne asnjë mënyrë te qëndroni ne qetësi ju te dashuruarit. Do i propozoni partnerit gjera interesante dhe do argëtoheni pafund me njeritjetrin. Beqaret duhet t’i shfrytëzojnë sa mundin mundësitë qe do iu jepen për takime sepse jo gjithmonë do jete kështu. Ne planin financiar do dini si ta mbani situatën nen kontroll dhe nuk do ju dalin aspak probleme.

Virgjeresha

Sot do jeni shume te zënë me pune ju te dashuruarit dhe nuk do keni shume kohe për ta kaluar me partnerin. Nëse flisni me te, ai jo vetëm qe do ju kuptoje, por do mundohet me sa te mundet t’iu ndihmoje. Beqaret duhet t’i besojnë me shume instinktit te tyre dhe kane për te dale te FItuar. Me shpenzimet duhet te tregoheni te arsyeshëm nëse nuk doni te keni tronditje te mëdha.

Peshorja

Ka rrezik qe jeta juaj ne çift te ketë probleme sot. Do jeni tejet xheloze ndaj njeri-tjetrit dhe për gjene me te vogël do debatoni ashpër me te. Po vazhduat kështu, shume shpejt ka për te ardhur edhe ndarja. Beqaret do kenë një dite normale dhe pa ndonjë ngjarje te jashtëzakonshme. Buxhetin do filloje dalëngadalë te normalizohet.

Akrepi

Do bëni me shume lëshime ndaj partnerit tuaj ju te dashuruarit dhe marrëdhënia ne çift do FIlloje te ndryshoje për mire. Do jeni me te buzëqeshur te dy palët dhe do doni te kaloni me tepër kohe se bashku. Beqaret do afrohen edhe me shume me disa persona qe kane njohur dhe mund te FIllojnë edhe lidhje romantike. Financat do jene mjaft delikate, kështu qe bëni kujdes.

Shigjetari

Merkuri do jete planeti me i favorshëm për jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite dhe gjerat do FIllojnë te përmirësohen mes jush dhe partnerit. Beqaret do dine si te joshin dhe si ta bëjnë për vete atë qe pëlqejnë. Sot do ndodhin gjera vërtet te rëndësishme ne jetën e tyre. Ne planin FInanciar do keni vështirësi, por te afërmit nuk do ju lënë ne balte. Ata do iu japin mbështetje goxha te madhe.

Bricjapi

Dite shume delikate do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Here pas here mund te keni edhe debate te ashpra me partnerin dhe do doni te ndaheni. Mire është te mos merrni vendime te nxituara. Beqaret do kenë shume komplekse dhe nuk do kënaqen me takimet qe do realizojnë. Ne planin FInanciar duhet te bëni edhe sakriFIca ne mënyrë qe gjendja te normalizohet.

Ujori

Dite e mbushur me momente te lumtura do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ndiheni për mrekulli gjate gjithë kohës. Beqaret do ndihen me gati se kurrë për te hedhur hapa prandaj do pranojnë çdo propozim qe do iu behet. Buxheti do vije duke u përmirësuar. Shfrytëzojeni sa te mundni këtë mundësi për te shlyer borxhet, por kurrsesi mos shpenzoni me sy mbyllur.

Peshqit

Planetët do i keni gjithë kohës ne krah gjate kësaj dite dhe ata do iu ndihmojnë t’i kaloni një e nga një te gjitha problemet qe keni pasur ne çift. Beqaret do jene më me fat ne dashuri dhe shume gjera do ju ndryshojnë ne rrjedhën e jetës sentimentale. Financat nuk do jene te stabilizuara kështu qe bëni kujdes me çdo shpenzim qe do kryeni. Pasojat mund te jene te renda.