BREAKING NEWS

Shqipëria nuk gjen qetësi / Plas arma në Elbasan, ekzekutohet një person në makinë

Shqipëria nuk gjen qetësi / Plas arma në Elbasan, ekzekutohet
x

Lifestyle

Horoskopi ditor/ Zbuloni surprizat që yjet kanë rezervuar për ju sot

Horoskopi ditor/ Zbuloni surprizat që yjet kanë rezervuar për ju

DASHI

Të jesh i vendosur është mirë, por të marrës zjarr për arsye të parëndësishme është gabim. Hëna është në anën tuaj. Në punë, përpiquni të krijoni disa ide të mira.

DEMI

Nëse duhet të përballeni me një sqarim në dashuri, kërkoni më shumë kohë. Sepse nuk është kjo koha e duhur për sqarime. Puna: jeni nervoz.

BINJAKËT

Në dashuri ka një përfshirje totale. Periudhë shumë pjellore për çiftet e reja që duan të kenë një fëmijë. Në punë do merrni lajme të mira.

GAFORRJA

Nëse dashuria u nënshtrua në javën e parë të muajit, tani mund të shëroheni në një mënyrë të madhe. Puna: Këto janë ditë interesante.

LUANI

Do të mbash akoma pak inat. Në punë duhet të mbani larg polemikave. Fatkeqësisht, më shumë para nuk mund të priten.

VIRGJËRESHA

Një ditë tjetër premtuese është përpara për dashurinë, Dielli dhe Venusi janë në një aspekt të favorshëm. Sa i përket punës, do jetë ditë e mirë.

PESHORJA

Jeta në dashuri është gjithmonë plot momente pasigurie. Sa i përket punës, të martën do të jeni më të lumtur. Situata po përmirësohet.

AKREPI

Xhelozinë dhe zemërimin duhet të lini mënjanë; Dielli dhe Mërkuri do të jenë kundër jush, do të mbajnë shoqëri me Venusin.

SHIGJETARI

Hëna do të jetë e favorshme, përfitoni nga ky moment në dashuri. Sa i përket punës, nuk ju pëlqejnë kompromiset, por në këtë periudhë është të pranoni një të tillë.

BRICJAPI

Një ditë tjetër interesante përpara: Dielli është i favorshëm së bashku me Merkurin. Sa i përket punës, me këta yje mund të ndjeni një shqetësim të fortë.

UJORI

Edhe kontrastet e vogla në dashuri duhet të mbahen nën kontroll: Dielli, Mërkuri dhe Venusi ju sugjerojnë t’i, kushtoni vëmendje fjalëve.

PESHQIT

Kjo ditë është padyshim më intriguese për marrëdhëniet. Tre planetë në favor që nga 23 Marsi do të bëjnë që situata të kthehet në favor.