BREAKING NEWS

Sulmi ndaj “Top Channel”, analisti: U kalua vija e kuqe, ja biseda që kam bërë me kolegët që punojnë aty

Sulmi ndaj “Top Channel”, analisti: U kalua vija e kuqe, ja biseda
x
BREAKING NEWS

Hetimet marrin kthesë tjetër? Sulmi me armë tek Top Channel, policia ndalon ish-dhëndrin e Pal Kolës, ja çfarë ka zbuluar gazetari Elton Qyno

Hetimet marrin kthesë tjetër? Sulmi me armë tek Top Channel,
x
BREAKING NEWS

Sulmi me armë në Top Channel/ Gazetari: Ja mesazhi që u kam dërguar drejtuesëve të policisë

Sulmi me armë në Top Channel/ Gazetari: Ja mesazhi që u kam
x
BREAKING NEWS

Analisti flet për sulmin ndaj Top Channel, ku humbi jetën roja i sigurisë: U shërben interesave të pronarëve, përfshirjen e medias me krimin

Analisti flet për sulmin ndaj Top Channel, ku humbi jetën roja i
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 majit/ Gazetari: Ju tregoj skenarin e Berishës pas asimilimit të PD-së

Zgjedhjet e 14 majit/ Gazetari: Ju tregoj skenarin e Berishës pas
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në studio/ "A po iu imiton ju krimi i organizuar?" Klodiana përplaset keq me Ramën: Nëse nuk më lë ta shpjegoj le ta mbyllë ekranin moderatorja, kjo është jeta e neveritshme

Plas sherri në studio/ "A po iu imiton ju krimi i organizuar?"
x
BREAKING NEWS

Analisti Vangjeli flet për sulmin ndaj Top Channel: Ja mesazhi që kanë dashur të përcjellin autorët

Analisti Vangjeli flet për sulmin ndaj Top Channel: Ja mesazhi që
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 majit/ Andi Bushati zbardh skenarin e Alibeajt

Zgjedhjet e 14 majit/ Andi Bushati zbardh skenarin e Alibeajt
x

Lifestyle

Horoskopi i ditës së nesërme, e shtunë 11 mars 2023

Horoskopi i ditës së nesërme, e shtunë 11 mars 2023

DASHI

Dita do t’ju japë një dozë të mirë emocionesh. E vetmja gjë që duhet të keni kujdes është të mos e teproni duke i thënë shumë gjëra partnerit. Ndryshime të mëdha vijnë në punë. Angazhohuni më tepër. Dhe duhet të jeni gjithmonë ati.

 

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 11 mars 2023), fundjava premton të jetë vërtet interesante për dashurinë. Thjesht duhet të kuptoni se çfarë doni thellë brenda. Në punë vjen një moment rikuperimi pas muajsh lodhjeje.

BINJAKËT

Do të ishte më mirë të mos lini pas dore takime të reja që mund të ndryshojnë jetën tuaj të dashurisë. Në punë, edhe nëse gjithçka duket e vështirë, kënaqësia do të vijë dhe madje më shpejt nga sa mendoni. Duhet të jepni diçka shtesë dhe të demonstroni talentin tuaj.

GAFORRJA

Në dashuri ajo që po përjetoni është një moment intensiv edhe nëse është pak për t’u shqetësuar, por ju pëlqen dramat e dashurisë. Në punë ka pak pasiguri, por javën e ardhshme gjithçka do jetë më e qartë.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 11 mars 2023), këshilla për zemrat e dashuruara është maturia në gjeste dhe fjalë. Në punë ka rrezik të debatoni me dikë, por do mund të mbroheni më mirë. Tregojini të gjithëve meritat tuaja dhe mbrojini idetë tuaja.

VIRGJIRËSHA

Dita fton qetësi dhe reflektim në dashuri. Në punë mos u kushtëzohuni nga të tjerët, ndiqni idetë tuaja dhe jini vetvetja deri në fund, që të mos gaboni me siguri. Me pak fjalë, keni të gjitha kredencialet për të bërë mirë.

PESHORJA

Dëshira për të dashur është rikthyer dhe nëse keni të bëni me dikë nga Luani, do të prisni momente të mira për të ndarë me këtë shenjë. Në punë po kërkoni diçka më stimuluese, por ofertat duhen vlerësuar me kujdes.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 11 mars 2023), hëna është e favorshme gjatë fundjavës, kështu që të gjitha problemet e dashurisë që kanë lindur së fundmi mund të zgjidhen njëherë e përgjithmonë. Në punë gjithçka shkon mirë dhe marrëdhënia me kolegët është e favorizuar.

SHIGJETARI

Përfitoni nga kjo fundjavë për të kaluar momente të mira me partnerin tuaj. Venusi dhe Marsi ju ndihmojnë. Në punë është mirë të mos bëni asnjë gabim. Kujdes nga paratë. Kohët e fundit keni shpenzuar përtej mundësive tuaja dhe portofoli juaj po qan.

BRICJAPI

 

Hëna është kundër jush ndaj bëni kujdes pasi mund të ketë pengesa në dashuri. Në punë, nëse jeni në partneritet me dikë, është më mirë të ripërcaktoni mirë rolet dhe hierarkitë. Jo çdo gjë po shkon sipas planit, por gjërat shpejt rregullohen.

 

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 11 mars 2023), keni yje shumë të bukur për të shfrytëzuar sa më shumë në dashuri. Nga ana tjetër në punë ka shumë vështirësi, por në ditët në vijim do të jetë e mundur të rikuperoheni.

PESHQIT

Kjo e shtunë ofron disa emocione të tjera dhe një dëshirë të madhe për t’u dashuruar. Në punë, pas muajsh vështirësish, fillon një periudhë e mirë rikuperimi dhe ju i meritoni të gjitha. Keni kaluar një periudhë shumë të vështirë, por tashmë gjithçka duket se po shkon në vend.