BREAKING NEWS

“Shmangni lëvizjet gjatë natës”, nisin reshjet e dëborës, policia apel shoferëve

“Shmangni lëvizjet gjatë natës”, nisin reshjet e
x
BREAKING NEWS

Çështja “McGonigal”/ Deputeti i PD-së shpërthen në ironi: Rama përngjan shumë me Lady Gaga! Është një njeri i cirkut, bën gafa sepse…

Çështja “McGonigal”/ Deputeti i PD-së
x
BREAKING NEWS

“Rama është frikacak e burracak...”, deputeti i PD-së: Kryeministri është i papërgjegjshëm për të mbajtur postin

“Rama është frikacak e burracak...”, deputeti i
x
BREAKING NEWS

“Kuvendin e kontrollon Rama”, ish-presidenti: Nuk i vendoset faji vetëm opozitës që janë të përçarë, por edhe...

“Kuvendin e kontrollon Rama”, ish-presidenti: Nuk i vendoset faji
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e
x
BREAKING NEWS

Çështja “McGonigal"/ Bamir Topi del me akuzat ndaj kryeministrit: Rama i sheh institucionet si copa letre

Çështja “McGonigal"/ Bamir Topi del me akuzat ndaj
x
BREAKING NEWS

"U kërkoi 10 milionë euro për t’i hequr nga lista e zezë", Milaim Zeka del me deklaratën befasuese: Faik Ymeri shantazhoi biznesmenët në emër të McGonigal

"U kërkoi 10 milionë euro për t’i hequr nga lista e
x
BREAKING NEWS

Bordi i Transparencës ndryshon çmimin e karburanteve, ja me sa lek do të shiten nafta dhe benzina

Bordi i Transparencës ndryshon çmimin e karburanteve, ja me sa lek
x

Lifestyle

Horoskopi i Paolo Fox për ditën e nesërme, ja cilat do të jenë shenjat me fat për të Hënën

Horoskopi i Paolo Fox për ditën e nesërme, ja cilat do të

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Një periudhë me fat për ndjenjat, mes ditës së sotme (e hënë 5) dhe nesër (e martë 6) mund të ndodhin vërtet shumë gjëra. Në aspektin profesional favorizohen lidhje të reja pune, do të keni mundësi të përfshiheni dhe të demonstroni vlerat tuaja.

Horoskopi Paolo Fox Demi: Në dashuri jo gjithçka ju ka shkuar ashtu siç kishit planifikuar dhe ju ka mbetur pak hidhërim në gojë. Këto ditë kushtojini më shumë rëndësi daljes së parave, së fundmi ka pasur shumë shpenzime.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Dashuria është sërish protagoniste në jetën tuaj, veçanërisht nëse ka pasur probleme në ditët e fundit. Në punë nuk është koha për të bërë zgjedhje të rrezikshme.

Horoskopi Paolo Fox Gaforrja: Kohët e fundit keni qenë pak i shqetësuar nëse ka diçka që nuk shkon me partnerin/en tuaj, ndaj është gjithmonë mirë të flisni. Në punë po mbërrijnë lajme interesante, inkurajohen kontaktet me qytete të tjera.

Horoskopi i Paolo Fox Luani: Në dashuri përpiquni të shmangni diskutimet veçanërisht nëse keni të bëni me një person të shenjës së Dashit, Peshores ose Gaforres. Në punë, mes ditës së hënë dhe të martë, shumë kleçka do të vërtiten.

Horoskopi Paolo Fox Virgjëresha: Qiell interesant për ata që dëshirojnë të rizbulojnë emocione autentike, takimet janë të preferuara për beqarët. Në punë, një kërkese e juaja do të mirëpritet.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: Në dashuri ju duhet të ecni me parimin e krasitjes, vetëm në këtë mënyrë do të ndiheni vërtet të lirë dhe mund të filloni nga e para. Në punë keni nevojë për më shumë garanci.

Horoskopi Paolo Fox Akrepi: Qiell interesant për çiftet, nuk e përjashtoj që tani dhe muajt e ardhshëm të ketë vullnetin për të vënë në plan një projekt të rëndësishëm. Në punë favorizohen kontaktet me qytetet e tjera, projektet që lindin tani do të jenë të rëndësishme.

Horoskopi Paolo Fox Shigjetari: Në dashuri kohët e fundit keni qenë mjaft nervoz, partneri po ju duket i largët dhe kjo ju mërzit. Në punë favorizohen profesionistët e lirë.

Horoskopi Paolo Fox Bricjapi: Me Hënën e favorshme në dashuri, këtë të hënë do të ketë mirëkuptim më të madh. Në punë, rrethohuni me njerëz me përvojë, të cilët mund t’ju ndihmojnë të integroni karrierën tuaj.

Horoskopi Paolo Fox Ujori: Në dashuri duhet maturi, për të mos hedhur hapa të rrezikshëm. Kujdes nga thashethemet në vendin e punës, ato mund të minojnë promovimin tuaj.

Horoskopi i Paolo Fox Peshqit: Po i afrohemi një periudhe jashtëzakonisht pozitive: pas javësh të trazuara, më në fund është rikthyer qetësia në ndjenja. Në punë keni nevojë për konfirmim, por diçka po lëviz.