Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Horoskopi i të shtunës/ Lajme të këqija për disa shenja

Postuar: 16/03/2019 - 08:04

Dashi-Sot do tregoheni tolerant me partnerin tuaj. Nëse nuk jeni çift, do të takoni do të takoni persona të këndshëm.
 
Në aspektin financiar nuk duhet të kryeni shpenzime të pamenduara.
 
Demi-Do të realizoni disa nga objektivat tuaja duke bashkëpunuar me partnerin.
 
Në aspektin financiar nuk do të keni shumë të ardhura. Pranoni ftesat që do të merrni nga miqtë.
 
Binjaket-Duhet të keni një komunikim të duhur me partnerin. Ju do të pranoni idetë e partnerit, që kanë të bëjnë me një çështje ekonomike.
 
Në aspektin financiar kryeni shpenzime.
 
Gaforrja-Sot do të tregoheni realist, duke hedhur hapat e duhura në aspektin afektiv. Në aspektin financiar nuk duhet të bëni shpenzime.
 
Merrni disa ide nga miqtë, për të pasur sukses.
 
Luani-Duhet të pranoni idetë e partnerit, pasi ato do të realizohen siç duhet. Aspekti financiar është i mirë.
 
Ju do të kryeni të gjitha shpenzimet, pasi keni shumë të ardhura.
 
Virgjëresha-Do të merreni më shumë më aspektin profesional. Ju duhet të bisedoni me partnerin, për një projekt që doni të filloni.
 
Në aspektin financiar nuk do të bëni asnjë shpenzim.
 
Peshorja-Do të flisni më tepër me partnerin tuaj, duke i treguar çdo gjë. Nëse nuk jeni çift, do të takoni miqtë më të mirë që keni.
 
Në aspektin financiar nuk mund të kryeni shpenzime.
 
Akrepi-Sot duhet të tregoheni bujar me partnerin tuaj. Nëse nuk jeni çift, nuk do të keni dëshirë të takoni njeri.
 
Ju nuk duhet të bëni shpenzime financiare, për të pasur disa të ardhura.
 
Shigjetari-Duhet të tregoheni tolerant me partnerin tuaj. Nëse nuk jeni çift, pranoni ftesat që do t’ju vijnë nga shoqëria që keni.
 
Në aspektin financiar do t’ju vijnë disa të ardhura.
 
Bricjapi-Sot do të keni ide të qarta që kanë të bëjnë me partnerin. Ju do të hidhni hapat e duhura në aspektin afektiv.
 
Në aspektin financiar, ju nuk duhet të kryeni më shumë shpenzime.
 
Ujori-Duhet të zgjidhni fjalët e duhura, për të biseduar me partnerin tuaj. Nëse nuk jeni çift, do të keni njohje të reja.
 
Të ardhurat financiare, keni mësuar si t’i shpenzoni.
 
Peshqit-Nuk do të keni një komunikim të mirë me partnerin tuaj. Në aspektin financiar do të keni të ardhura.
 
Ju do t’i organizoni siç duhet paratë që keni, prandaj shpenzoni.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/05/2019 - 15:59

Së fundmi kudo në mediat e huaja është bërë publike historia e një mjeku shqiptar që jeton në Perugia të Italisë i cili teksa ishte duke u martuar ka lënë në mes dasmën e tij për t’i dhënë ndihmën e parë një zon

Postuar: 21/05/2019 - 12:55

Pse të shqetësoheni dhe të bëni një test për koeficientin e inteligjencës kur mund ta studioni

Postuar: 21/05/2019 - 07:03

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si d

Postuar: 20/05/2019 - 23:35

Astrologët thonë se shenjat e Peshores dhe Bricjapit, janë dy shenjat që kanë lindur me fat.

Postuar: 20/05/2019 - 18:09

Një skandal me natyrë seksuale ka ndodhur një shkollë të mesme në Kolumbi.

Postuar: 20/05/2019 - 07:07

Dashi